Medikal İşine Girmek İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Medikal İşine Girmek İstiyorum

ProTapis
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
16/07/2015 :  15:40:13   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba değerli KONIKS üyeleri.
Medikal sektörüne henüz yabancıyım ve bu işi yapma kararı aldım. En büyük desteğim ise: Medikal adına tüm ürünleri bulabilecek bir yakınımın olması. Kendisi ihaleler dahil her türlü medikal işni gerçekleştiriyor. Fakat benim size sormak istediğim şudur.
Standart medikal işinin yanı sıra E-Ticaret sitesi açıp online satış yapmayı düşünüyorum ve bu konuda bilgi sahibiyim.
Bu sektör hakkında düşünceleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
İyi günler
Pro Tapis Adana Halı Yıkama Servisi

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Yöneticilik
emrtrn1903
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
25/07/2015 :  21:17:01  Alıntı
Dükkanında malzeme olacak dimi? İhalelere gireceksin? Arkadaşın ne şekilde ihalelere giriyo o girebiliyorsa sende girebilirsin

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğrenci
Emreasln
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
26/07/2015 :  15:33:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
16 senelik iyi iş yapan kuruyemiş dükkanımı devir ediyorum ilgelinirsen özelden mesaj at veya çevrende ilgilenen varsa her türlü bilgi verilebilir

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
19ms03
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
27/07/2015 :  10:49:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

medikal e ticaret üzerine domainim var ve satmayı düşünüyorum ilgini çekerse
Oto koltuk kılıfı ve aksesuarları
http://www.otokoltukkilifi.com.tr/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Fotoğrafçı
ödemesepeti
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
27/07/2015 :  13:07:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
e-ticaret için Sanal Pos hizmetini Ödeme Sepeti'nden alabilirsiniz. Herhangi bir aidatı yoktur. Kurulumu çok hızlı ve ücretsizdir.
www.odemesepeti.com / info@odemesepeti.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
ProTapis
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
31/07/2015 :  11:37:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - emrtrn1903
Dükkanında malzeme olacak dimi? İhalelere gireceksin? Arkadaşın ne şekilde ihalelere giriyo o girebiliyorsa sende girebilirsin

Şuan için yani ilk başlangıçta dükkan açmayı düşünmüyorum. Sadece bir medikal firmasındaki ürünleri siteme ekleyerek satış yapmaya başlamak istiyorum. İlerleyen zamanlarda ise dükkanımı açmayı düşünüyorum??
Pro Tapis Adana Halı Yıkama Servisi

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Yöneticilik
kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
16/03/2020 :  21:17:11  Alıntı
Merhaba,Ne yaptınız medikal işini?
Bahtsız Bedevi...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.92 saniye.
11:53:10, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım