İş Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Kurmak


selman selim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/03/2020 :  00:07:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Değerli kullanıcılar abilerim ablalarım. Öncelikle hepinize iş hayatınızda başarılar dilerim ben Ankara da üniversite öğrencisiyim. Ankara da Plastik kırma yada granül çekmek(plastik geri dönüşümü) istiyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız benim için çok değerli. şimdiden teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Öğrenci
knsderin
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
16/03/2020 :  14:42:59  Alıntı
Günümüzde eskiye nazaran o kadar fazla olanak var ki insan ne tarafa yöneleceğini şaşırıyor. Hem avantaj hem de dezavantaj olan bu durumu lehinize çevirmekse sizin elinizde.

Çünkü ne iş yapabilirim sorusu üzerine detaylıca araştırma yapabilir, kendinize uygun seçenekleri belirleyerek ortaya güzel bir liste çıkarabilirsiniz. Listenizi oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki iş fikirlerini inceleyerek ilk adımınızı atabilirsiniz.

Buradan önerilere göz atabilirsiniz: https://paratic.com/is-kurmak-ne-is-yapabilirim/

Yerleşim : Türkiye / Ankara
kobifikirleri
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
17/03/2020 :  00:03:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
iş fikirleri konusunda bağlantıdaki siteye gidebilirsiniz hocam gerçekten güzel içerikler üretiyorum. desteklerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
kuko
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
17/03/2020 :  12:02:47  Alıntı


Piyasada nakit zor dönüyor , ticaret genelde çek ile gerçekleşiyor. Çeklerin vadesi de uzun oluyor ama en azından malı verip çeki hemen alabileceğim bir sektör var mı? Malı zaten vadeli verip ,üstüne çek için 1 ay , 2 ay peşinden koşturmak istemiyorum. Bu tarz sektör mevcut mu?

Nakit iş aklıma tek gelen gıda sektörü, varsa başka fikirleriniz paylaşırsanız , hem bana hem bu yorumu okuyanlar için fikir oluşur.Teşekkürler.
Bahtsız Bedevi...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

2.45 saniye.
13:34:03, 3 Nisan 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım