İzmir Ve Muğla Civarında İş Alanı Yaratmak. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İzmir Ve Muğla Civarında İş Alanı Yaratmak.


arzum74
Üye

Toplam 158 yazı
15/05/2021 :  12:20:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Kıymetli Koniks .com üyeleri.

İzmir’de ikamet etmekte olup bu yıl sonlarında Muğla –Dalaman, Fethiye civarlarına yerleşmeyi düşünüyorum. Gerek İzmir gerekse Muğla (Dalaman-Dalyan-Köyceğiz, Fethiye vs.) çevrelerinde turizm işi yapmak istiyorum.
Bu iş yurt içi ve yurt dışından gelecek turistlere tekne turları ayarlamak yahut belli bir komisyon karşılığında orada hizmet veren seyahat acentalarına kaliteli tanıtım hizmetleri sunmak yönünde olabilir. (hizmetle elbette çeşitlendirilebilir.)

Elbette yaşadığımız bu korona virüs ve kapanma zamanlarında turizmin geleceğinin ne olacağı da belirsiz, lakin bu konuda bir şeyler yapılabileceğini düşünüyorum.

Ben çok iyi derece İngilizce bilen(akıcı konuşma dahil) turizm konusunda 1998 yılından beri tecrübe sahibiyim.(bu sektöre İstanbul’da başladım.) Bunun yanı sıra ithalat ve ihracat konularına da hakimim,(O işe de İstanbul’da başladım.) Yöneticilik alanında kalifiye olduğumu da naçizane düşünmekteyim. Diğer iş tecrübelerim de mevcuttur. Şimdi burada uzun uzun yazmak istemiyorum.

Amacım internet üzerinden ve/veya direk sahada çalışmaktır. Bu konularda (benzer konulara da açığım.) Halihazırda çalışan ya da çalışmak isteyen ve kendisine bu çevrelerle direk temasa geçebilecek , güvenilir ve iş bilen bir iş arkadaşı arayan kişilerle temasa geçmektir.

İnternet üzerinden yapabileceklerim de ; Seo uyumlu İngilizce ve Türkçe içerikler yazabilmek, Wordpres üzerinde standart editlemeler yapabilmektir. (3 senedir kendi blog sayfamı idare etmekteyim.) Ayrıca Adobe PrO. Premiere ile videolar da hazırlayabilmekteyim.
Bu kısa metin hakkımda bilgi vermek ve amacımla alakalı meramımı anlatmak içindir. İlgilenen, ciddi, dürüst insanlarla elbette daha kapsamlı konuşmalara açığım.
Saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

0.97 saniye.
20:31:43, 18 Haziran 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım