Makarna Ve Salça Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Makarna Ve Salça Üretimi

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
29/06/2015 :  22:37:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar kucuk caplı makarna, yufka, salça ve kuru baharat üretımı yapmak ıstıyorum.. sıcak satış ve dağıtımıda kendi aile şirketımız olan firma aracılığı ıle yapılacak, soğuk satış işlemlerini pazarlama konusunda tecrubelı bır bayan arkadasımla beraber ben yapacağım. Yeni bir marka yaratacagız

150 bın TL mevcut elımde..

Resmi prosedurler nedır acaba ?

Bana yardımcı olabılecek, bu işi yapan yada yapan bırılerını tanıyıpta fıkır vermek ısteyen var mı ?

aykut

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Asker
aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
30/06/2015 :  12:59:42  Alıntı
ankaragucu0648@hotmail.com ıletısıme gecelım
aykut

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
30/06/2015 :  19:05:59  Alıntı
Buyukaltınok maılınızı aldım, dediğiniz cok guzel, spotculuktan bılıyorum benzer urunlerı, hatta ısmını vermek ıstemedıgım bır urunun mugla pazarlaması ıcın cok ugrastım ancak buyuk bı fırmaya kaptırdım.. adamlar peynir ekmek gibi dagıttı urunu... şu kadar surede bu kadar kazanırız dıyemem ama Cok guzel ve karlı bır iş

Ben uretıme yönlenmek istiyorum şu an, o yuzden sızın fırsatı kacıracagım. Size ıyı calısmalar ALLAH kolaylık versin

aykut

kartay
Üye

Toplam 180 yazı
30/06/2015 :  20:53:19  Alıntı

kolay gelsin ,elinizdeki para ile güzel bir marka yaratabilirsiniz tek sart kendiniz üretmiyeceksiniz ,fason ürettirip satacaginiz kadar buda önemli ,sadece pesin satip markanizi tanitacaksiniz kolay gelsin bu sekilde cok etiket firmasi var adi büyük ama fabrikasi yok
güzel bir etüt edin hakli cikin derim kolay gelsin tekrar .
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
kartay
Üye

Toplam 180 yazı
30/06/2015 :  20:56:47  Alıntı
FASON ÖRNEK FIAT VEREYIM KENDI ETIKETINIZE !!
ITALYADA SALCA 1 KG 0,68 EU
MAKARNA 500 GR 0,40 EU
YUFKA YUNANDA UCUZ
BAHARAT HOLLANDADA
KOLAY GELSIN
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
30/06/2015 :  22:44:19  Alıntı
fason uretım dedıgınız şey, makarna fabrıkasına gıdıp 20 ton makarna almak bunuda kendı ambalajlarıma koyup satmak mı.. ?

aklımda boyle bır dusunce var aslında, bım a101 mallarıda bu sekılde. posetın arkasında bim magazaları ıcın ..... fırması tarafından uretılmıstır yazıyor. oradan dogdu bu fıkır aslında kafama ama... makarna fabrıkaları boyle bır seye musade edermı ? yufka ve baharatta sıkıntı yok onların uretımı kolay.

Eger bu sekılde bi urun bulup kendı paketımde satabılırsem super olur.. hem pıyasada yer edınene kadar uretım malıyetlerınden kurtulurum
aykut

Domainbrokers
Üye

Toplam 165 yazı
04/07/2015 :  04:01:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aynen kardesim aynen ...
arkadaslar cok guzel yazmis 150.000 tl ile bu is olmaz 1
2. si fason urettirir satarsaniz risk azalir.
bu is icin 750-800 bin belki 1 milyon lirayi ( en az ) heba edeceksiniz tuttu tuttu ya tutmadi? gum
en guzeli olusturacaksin markani urettirceksin fason dagitip gececeksin
baktin markan yurudu devam edersin ne istiyorsan ona
ama piyasa dur derse sana durrusun

Allah isini rast getirsin
AcarGruppen
0046 767 169 189

Jönkoping / Sweden

Yerleşim : İsveç / Jönkoping  |  Meslek : Tekstil
aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
04/07/2015 :  09:36:53  Alıntı
Amin. ALLAH razı olsun hepinizden
aykut

mduran
Üye

Toplam 195 yazı
18/07/2015 :  13:30:21  Alıntı
Merhaba öncelikle fikir güzel ama bazı şeyler anlatayım makarna ve yufka aynı tesiste kolay üretim yapılabilir ma baharat olayına gelince istenen prosedürleri görünce ülkeyi terk edesiniz gelir keza salça olayıda aynı . Fason üretime gelince üretim yaptıracağınız firma sizden aylık veya yıllık ne kadar ürün satacağınızı soracak öyle üç beş ton için sizle muhatap bile olmazlar.
TURŞUCU ŞEVO

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Gıda
mduran
Üye

Toplam 195 yazı
18/07/2015 :  16:25:45  Alıntı
Merhaba öncelikle fikir güzel ama bazı şeyler anlatayım makarna ve yufka aynı tesiste kolay üretim yapılabilir ma baharat olayına gelince istenen prosedürleri görünce ülkeyi terk edesiniz gelir keza salça olayıda aynı . Fason üretime gelince üretim yaptıracağınız firma sizden aylık veya yıllık ne kadar ürün satacağınızı soracak öyle üç beş ton için sizle muhatap bile olmazlar.
TURŞUCU ŞEVO

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Gıda
kobidestekleri.
net

Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/08/2015 :  17:24:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Konuya başka bir açıdan bakmak isteriz.
Üretim işine girmeye karar verdiğinizde, lütfen, gerek yeni kurulacak işletmelere sağlanan desteklerden,
gerekse de kuruluşunuz sonrası faydalanabileceğiniz destek ve hibelerden faydalanmayı ihmal etmeyiniz.
Alacağınız her destek-hibe sermayenizi büyütecek, rekabet gücünüzü artıracaktır.
Başarı dileklerimizle.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
powerring
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
05/09/2015 :  23:21:02  Alıntı
Salça ve baharat eğer yasal yolla üretilecekse gıdadan anlayan birinin işin başında durması lazım. Yoksa HMF(hidroksimetil furfural) ve aflatoksinden dolayı başınız ağrıyabilir.
Gıda Mühendisi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
mehmetkaya
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
27/10/2015 :  10:28:32  Alıntı
Selam arkadaşlar elimde yüklü miktarda salça var kaliteli ve uygun fiyata ılgınıze ozelden mesaj atabılırsenız
buraların asıl evlatları mert olanlardır

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
nusaybin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
09/12/2015 :  10:49:38  Alıntı
fason olayında biz varız mardin ili
Bir gün gelecek açlıktan kimse ölmeyecek

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Gıda
mboztemir
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/05/2018 :  15:40:00  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - nusaybin
fason olayında biz varız mardin ili

Siz kendiniz mi fason üretiyorsunuz? Biz şuanda fason makarna ürettireceğimiz firma arayışı içindeyiz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.67 saniye.
09:03:30, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım