Küçük Baş Hayvancılık - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Küçük Baş Hayvancılık
 2 


Mali35
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
23/01/2011 :  16:25:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merabalar . Adım mehmet ali 25 yaşındayım arkadaşımla beraber elimizde 250 bin tl civarında bi sermayemiz var aylarca araştırdık ve küçük baş hayvan işinde karar kıldık. Sizce bu işe girerken nelere dikkat etmeliyiz nerden başlamalıyız kaç hayvanla başlamalıyız. Vede birde kendi yerimiz yok teşvik kredisi için başvuru yapmayı düşünüyoruz kiralık bir yerle bu başvuruyu yapabilirmiyiz? Sözleşme süresi en azami kaç sene olmalıdır bunlarla ilgili bir bilginiz varmı?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
met5548
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
18/12/2019 :  19:18:55  Alıntı
sa. arkadaşlar küçükbaş koyun fizibilite olan varsa 100 başlık gönderebilirmi rica etsem.. met5548_@hotmail.com
ahmet

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

1.64 saniye.
21:04:35, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım