Toz Haline Gelmiş Fındık,fıstık ,ceviz Paketleme - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Toz Haline Gelmiş Fındık,fıstık ,ceviz Paketleme


Hbozkurt
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/12/2019 :  22:41:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Bir iş kurmayı düşünüyorum.fındık fıstık içi alıp bunları alacağımız endüstriyel makine ile toz haline getirip paketleme yapıp pastane,catring... vs yerlere satmak istiyorum.bu işi yapmak için bir yer kiralamak ve orda bu şekilde üretim yapmak istiyorum.ancak bu iş yerini açmak için gerekli şartları bilmiyorum.destek verebilecek olursa çok sevinirim .

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Otomotiv

1 saniye.
21:41:46, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım