Solucan Gübresi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Solucan Gübresi


Dogukankan
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
06/11/2019 :  10:57:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamun aleyküm uzun zamandır solucan gübresi üretimi sektörünü takip ediyorum bunun pazarını nasıl oluşturabiliriz yada ton bazında alan firmalar varmı
Dodo

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İmalat
feyalcinucar
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/11/2019 :  14:58:32  Alıntı
Bu konuda ben de bilgi almak istiyorum. Toplu alım yapan yerler var mıdır yoksa bizim torbalayıp satmamız mı gerekir?

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Gıda
abbankimya
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
06/12/2019 :  00:14:40  Alıntı
Solucan gübresi piyasası malesef sadece sanal ortamda tutulan bir ürün reel gübre piyasasında kullamın oranı %1 bile değil. Yani satışı zor bir ürün. Bitki beslemede gübre olarak tercih edilen en çok satış potansiyeline sahip ürünler damlama gübreleri olarak da bilinen piyasada NPK olarak bilinen harmanlanmış gübrelerdir. Bunlardan sonra sıvı gübreler gelir. Solucan gübresi sadece sanal ortamda abartılan bir gübredir. Etkinliği bahsettiğim gübrelerden çok çok geridedir. Bu yüzden tercih edilmiyor malesef.

Sorulara gelince cevap ortada sizin pazar bulmanız gerekiyor. hazır alıcısı olan bir ürün değil.
chemistabban

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager

2.48 saniye.
21:27:19, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım