İstanbul İçi Kefir Mayası Ve Kefir Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

İstanbul İçi Kefir Mayası Ve Kefir Satışı


caglayans
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
22/11/2019 :  17:18:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Evde Kefir mayası ve kefir üretiyorum. İnstagram üzerinden kurye ile günlük kefir satışı yapsam. Ayrıca kefir mayası da kargo ile gönderebilirim. Bunun yanında da doğal ürünler satabilirim. yine kendi yaptığım sirke, peynir altı suyu, zeytin vb. Başarılı olabilir miyim? Yasal olarak yapmakta bir sakınca var mı? Bilgi verecek arkadaşlar varsa buradan yazabilir.

Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları

0.97 saniye.
21:06:39, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım