Yunanistanda Ticaret Yapmak İsteyen Arkadaslar - Sayfa 4 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yunanistanda Ticaret Yapmak İsteyen Arkadaslar
 4 

axilleas
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
17/04/2010 :  22:40:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba arkadaslar ben yunanistanda yasiyorum.yunanistanda ticaret yapmayi dusunen arkadas varmi? varsa hangi is kolunda ticaret yapmak istediklerini yazarlarsa sevinirim.

Yerleşim : Yunanistan / Kandiye  |  Meslek : Serbest meslek

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • Zumrut Satis
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    01/02/2019 :  01:02:17  Alıntı
    Kumaş, havlu, çorap, iç giyim, textil, ev textili için direkt iletişime geçebilirsiniz. İhracat taleplerinizi karsılayabiliriz.
    Dürüstlük en büyük referansımiz oldu, bundan sonrada bu olacaktir. Tüm avrupa genelinde irili ufaklı bircok müsterimizden bir telefonla, maille siparis alır sevkiyatimizi yapariz.
    Ayrıca İhracat Destek Departmanimiz ile Tüm Avrupa Parsiyel nakliye ve gümrük islemlerinizde, herhangi bir ürün araştırması için yardimci olabiliriz.
    zumrutsatis@gmail.com
    Zümrüt Dış Ticaret

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    mrf
    Üye

Toplam 206 yazı
    17/02/2019 :  16:12:08  Alıntı
    slm lar balkan ulkelerıne kucuk capta ıhracatımız var ev tekstıl corap ve gıda tıcaretın kalbı ıstanbulda yardımcı olmak ısterım
    ( mrf_murat38@hotmail.com)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
    karatopcular te
    kstil

Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    17/03/2019 :  13:24:11  Alıntı

mrhb lar toptan perde ihracatı yapabiliriz... aynı zamanda havlu ve çarşaf kumları da temin ediyorum iletişime geçebilirsinz karatopcu_20@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
    eftekin
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    18/03/2019 :  14:01:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    parfüm Mağaza bayiliği yurt dışında ve yurt içinde farklı destekler söz konusu çok lüks bir mağaza konsepti kuruyoruz yurt içi kar oranı % 100 dür. yurt içinde de kira desteği 10 bin tl dir destek mağaza satış performansına göredir.
    yurt dışı destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 ayda da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir
    Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 1000 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.
    Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz
    bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 lik kısmına mağazaya sahip olmuş oluyor
    Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor yukarıda yazılı destekler yazılı olarak taahhütlü imza altında yerine getirilir bu destek kapsamında bayilik yatırımında bulunmak isteyen girişimciler iletişim bilgilerini firmamıza mesaj olarak iletirlerse firma yetkilimiz kendileri ile irtibata geçer
    whatsap +90 536 299 20 99
    mobil +90 532 387 70 47
    www.eftekin.com
    info@eftekin.com

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici
    eftekin
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    18/03/2019 :  14:03:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    parfüm Mağaza bayiliği yurt dışında ve yurt içinde farklı destekler söz konusu çok lüks bir mağaza konsepti kuruyoruz yurt içi kar oranı % 100 dür. yurt içinde de kira desteği 10 bin tl dir destek mağaza satış performansına göredir.
    yurt dışı destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 ayda da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir
    Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 1000 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.
    Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz
    bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 lik kısmına mağazaya sahip olmuş oluyor
    Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor yukarıda yazılı destekler yazılı olarak taahhütlü imza altında yerine getirilir bu destek kapsamında bayilik yatırımında bulunmak isteyen girişimciler iletişim bilgilerini firmamıza mesaj olarak iletirlerse firma yetkilimiz kendileri ile irtibata geçer
    whatsap +90 536 299 20 99
    mobil +90 532 387 70 47
    www.eftekin.com
    info@eftekin.com

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici
    koeln
    Üye

Toplam 131 yazı
    19/03/2019 :  17:40:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
    neco3053
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    11/03/2021 :  22:42:29  Alıntı
    Merhaba axilleas.Bende izmirde oturuyorum.Çeşmede de evimiz var.Çeşmeyle sakız 10 dakka ancak yunanistan şimdi bizi almıyor.Dedemde selanikten göçme.Yunanistanda iş yapmayı çok istiyorum.Mesela amatör antika koleksiyon yapıyorum.Burda osmanlıdan kalma çok sayıda haç veya hristiyanlık objesi var.Mesela bende osmanlının selanikte bir tarlanın tapusu bile var.Bunun yanında gıda sektörüde denenebilir. İnstagram adresim sen.necmettin eklerseniz orda konuşuruz,çok sevinirim,en azından tanışmış oluruz

Yerleşim : Türkiye / Karabağlar
    arel
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    15/04/2021 :  21:02:17  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - neco3053
    Merhaba axilleas.Bende izmirde oturuyorum.Çeşmede de evimiz var.Çeşmeyle sakız 10 dakka ancak yunanistan şimdi bizi almıyor.Dedemde selanikten göçme.Yunanistanda iş yapmayı çok istiyorum.Mesela amatör antika koleksiyon yapıyorum.Burda osmanlıdan kalma çok sayıda haç veya hristiyanlık objesi var.Mesela bende osmanlının selanikte bir tarlanın tapusu bile var.Bunun yanında gıda sektörüde denenebilir. İnstagram adresim sen.necmettin eklerseniz orda konuşuruz,çok sevinirim,en azından tanışmış oluruz

iyi akşamlar, el sanatları alanında ticaret faaliyeti düşünüyorum.

Yerleşim : Yunanistan / Thessaloniki  |  Meslek : Diğer
    fkocak
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    16/04/2021 :  01:34:41  Alıntı
    merhaba ben maden ekipmanları imal ediyorum eger talep olursa agır sanayi bakımından yardımcı olabilirim
    fkocak@tisamakina.com

Yerleşim : Türkiye / Yenimahalle  |  Meslek : İletişimci
    neco3053
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    16/04/2021 :  23:55:43  Alıntı
    İyi akşamlar, el sanatları alanında ticaret faaliyeti düşünüyorum.----- Sayın arel ,siz Türkiyeden yunanistana mal mı satmak istiyorsunuz,Türkiyeden mal mı istiyorsunuz.

arel
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    17/04/2021 :  11:23:43  Alıntı
    @neco3053

mrb, yazinizda koleksiyon ve objelere deginilmis, ilgimi cekti.
    bilgi almak isterdim.

saygilar.

arel
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    17/04/2021 :  11:35:58  Alıntı
    @fkocak

mrb, sektor guzel ancak AB normlarina guzel uyarlanmis "cakma cevrecilik" burokrasisi ve akimlarinin asilabilmesine omur yetmez.

"maden ekipmanları" laboratuar yonu varmi ?

saygilar.

neco3053
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    17/04/2021 :  21:39:57  Alıntı
    Sayın arel.Çevrem ve irtibatlarım iyidir.İstediğiniz ürünü tedarik ederim.İstiyorsanız instagram hesabım sen.necmettin ordan irtibata gecebiriz.

fkocak
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    07/05/2021 :  02:27:57  Alıntı
    merhaba ben ankara ostim de imalat firmam var eger istek olursa
    iş makinası yedek parça
    maden ekipmanları
    kırıcılar - deliciler
    her türlü fason imalat konusunda yardımcı olabilirim.
    fkocak@tisamakina.com

Yerleşim : Türkiye / Yenimahalle  |  Meslek : İletişimci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.55 saniye.
    22:03:23, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım