Büyük Markaların İhraç Fazlası Ürünlerini Bulmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Büyük Markaların İhraç Fazlası Ürünlerini Bulmak


ozgito
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/04/2020 :  21:32:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaslar,

Büyük markalara mesela zaraya üretim yapan yerlerden kıyafet,ayakkabı çanta alıp internette satmak istiyorum.Fakat bu konuda yeterince bilgi sahibi değilim üretim yapan yerleri buldum diyelim bu fabrikalar herkese ürün verir mi büyük partilerle mi alınır?Ya da istanbulda bu ürünleri toptancılardan temin edebilir miyim?Bilgi sahibi kişiler yönlendirirse sevinirim.sağolun şimdiden


Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Mühendis
kuponburada
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
29/04/2020 :  06:09:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba. Öncelikle üretim yapan yerleri bulduğunuz vakit işinin %80 lik kısmını halletmiş olacaksınız. Geriye bulduğunuz üreticileri size ürün vermeleri konusunda iknâ etmek kalıyor ki buda çok zor değil. Zira neticede ürünü onlardan alıp onlarada kazandırıyor olacaksınız. Öncelikle ciddi bir arayışla söz konusu üreticileri bulmakla başlayın. Bundan yıllar önce organik ürünlerin satışını yapmak için bir e ticaret sitesi kurmuştum. Nereden nasıl ürün temin edeceğimi düşünürken bir gün sabah kalkıp tek tek üreticileri araştırayım bulayım konuşayım diye düşündüm. Zorda olsa buldum ve hangisi ile konuştuysam sıcak bir karşılama ve hoş sohbet sonrası uzun süre çalıştık. Bu tür düşüncelerimiz her zaman var.
İndirimli Alışveriş İçin İndirim Kodu | https://www.kuponburada.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

1.69 saniye.
05:54:56, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım