Oto Al - Sat İsi Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Oto Al - Sat İsi Yapmak


uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
19/04/2020 :  18:16:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba Arkadaslar,

Antalya'da galericiler - rent a car cilarin 99% oldugu bir sokakda dukkanim var. 500.000 TL bir nakitim var.

Suan mevcut bir isim var tek isim bu olmicak yani orta duzey 300-500 bin TL bandindaki ayda 3-4 araba al - sat yapsam diye dusunuyorum.

sizce nasil yapmaliyim alinacak araba nerden bulunur sahibinden tarzi siteleri mi takip etmeliyim?

Icra ihale vs mi takip etmeliyim?

Bu isi yapabilirsem 8-10 tanede kiralik arac koyarim diye dusundum..

Bu konuda tecrubesi olan varmi?
Internet Reklamcisi

Yerleşim : Türkiye / Shertogenbosch  |  Meslek : Danışmanlık
aniko
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
29/04/2020 :  04:32:16  Alıntı
Kardeşim her iş de olduğu gibi bu iş de de en önemli unsur malı alırken kazanmalisın.Icra ve ihalelere gittiğinde arabaya 3 metre öteden bakarsın ancak yani anlayacagın inceleme fırsatın olmuyor.Kör topal alıyorsun o da benim mantığında büyük bir kumar demek (tabi fiyatı 5%1 fiyatına alırsan değişir,fakat ihalelerde o da mümkün olmuyor)En güzel sistem net den takip et buldu gun arabaları ekspertiz yaptırdığınız herşeyi ortaya çıkar en karlı sistem budur.Yada galericileri dolaş hele ki bu zamanda herkez sıkışık olan fiyat altı araba satıcak olan çok kişi bulup ekmek kazanabilirdik.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek

1.73 saniye.
10:10:07, 3 Haziran 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım