Koronadan Dolayı Dünyada Yapılabilcek Ticaretler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Koronadan Dolayı Dünyada Yapılabilcek Ticaretler


özgür bulut
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
19/03/2020 :  13:04:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese selamlar.Bulunduğumuz durumun herkes farkında zaten malum korona tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor.Bu korona sürecinde insanlar çeşitli maskeleri yurt içi yada yurt dışı olsun ticaretini yapıyor.Benim piyasalarda gördüğüm kadarıyla hep aracının aracının aracı pazarlık yapıyor komisyon alıyor.Asıl sorum ise şu?
Piyasanın bulunduğu bu krizde ne tür bir ticaret yapabiliriz?Nasıl pazarlara girmeliyiz hangilerine girmemeliyiz?Trendi takip eden bilgili arkadaşlara soruyorum hangi sektör faydalı hangisi yararlı yada komisyoncu olcaksak ne tarz ürünler pazarlamalıyız?
Not:Lütfen maske kolonya jel ürünlerini yazmayın herkes biliyor o ticareti

Yerleşim : Türkiye / Sariyer  |  Meslek : Öğrenci
Hataylezzetleri

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/03/2020 :  00:10:01  Alıntı
Slm gida sektoru 12 ay ihtiyac duyulan bir sektor kalite onemli ama bizim yaptigimiz is hatayin yoresel urunlerini toptan fiyatina gonderiyoruz zeytin yagi salca eksi pekmezler tahininden tut baharatina kadar urunler mevcut sahada calisilabilir yada insan iliskilerinde basarali guler yuzlu bay bayan bir ekip kurarak ciddi kazanclar elde edebilirsiniz
SADECE_ZAMANSİZ_YASANİYOR_HERSEY

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Gıda
özgür bulut
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/03/2020 :  22:57:04  Alıntı
Selamlar yorumunuz için teşekkürler sizin ürenlerinizi yurtdışına satmak isterim ihracat belgeniz varmı yada daha önceden yurtdışına satış yaptınızmı ve sizin hataylezzetleri şirketindeki konumununuz nedir öğrenebilirmiyim teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Sariyer  |  Meslek : Öğrenci
Hataylezzetleri

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
23/03/2020 :  00:06:54  Alıntı


Slm rica ederim suanlik urunlerimizi yurt disina ihracat yapmamiz mumkun degil belgemizde mevcut degil daha o kadar buyumedik siz yapabiliyorsaniz bizi aydinladirsaniz sevinir birlikte buyuyebiliriz oncelikle ic piyasaya dagitimini yapabilir yada bir ekip kurup bu urunleri dagitimini ese dostta is yerlerine pazarlarda sosyal medyada satisini yaptirabilirsiniz benim hataylezzetleri sahis sirketinde konumum urunleri direk ureten akraba es dosttan alip cok cuzi bir kar ile kendi isinde patron olmak yada bir ekipe onculuk yapmak isteyen kisilere bir is kapisi acmaktir
SADECE_ZAMANSİZ_YASANİYOR_HERSEY

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Gıda
Big Boss
Üye

Toplam 241 yazı
09/04/2020 :  22:39:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Özgür Bey yurtdışında hangi ülkelerde müşteri portföyleriniz var?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tablom
Üye

Toplam 507 yazı
10/04/2020 :  10:35:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Genel olarak dünya üzerindeki ticaret şekli zaten son 15 yıl içinde (özellikle son 8-10 yılı) ciddi olarak bir değişime uğramıştı ve değişmeye de devam ediyordu.
Ne yazık ki ülkemizde ve bizim gibi değişime ayak uyduramayan, değişime kapalı, klasik davranış şekline devam etmekte ısrar eden kişi ve işletmeler sebebi ile bu durum anlaşılamadı bir türlü.
İçinde bulunduğumuz pandemiden ötürü dünyadaki bu değişim iyiden iyiye hız kazandı bizde ise halen daha insanlar 10-15 yıl önceki dünyadaki değişimi kavramaya çalışıyor. Dolayısı ile yapabilecek tonlarca şey var ancak önce değişmiş ve değişmekte olan dünyayı anlayabilmeniz gerekli. Bunu anlayamadıktan sonra yapacağınız iş ne olursa olsun hayal kırıklığı yaratacaktır.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
mceylan
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
27/04/2020 :  01:31:24  Alıntı
Keyf.in
Her ölçüde dezenfektan kabini yapıyoruz. Yurtiçinde veya yurtdışında alıcınız var ise dezenfektan kabini üretimi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Üretici olduğumuz için fiyatlarımız uygundur.
m.c

Yerleşim : Türkiye / Tokat  |  Meslek : Mühendis

3.8 saniye.
09:14:02, 3 Haziran 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım