Conimoni. Com / Fikir Tavs. Ve Ortak Arayışı :) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Conimoni. Com / Fikir Tavs. Ve Ortak Arayışı :)


muhammetfth
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/04/2020 :  11:10:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar Merhabalar, bayadır bu alan adını almak istiyordum hali hazırda 2 tane farklı web projem daha var, bu domain ismi için sizden iş fikri ve sektör tavsiyeleri almak istiyorum ve aranızda varsada bi ortak arayışım olabilir malum 3. işime çok fazla zamanım kalmayabilir bazı zamanlarda, sizlerle burda bi beyin fırtınası yapalım istiyorum :)

Şimdiden katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum,

Herkese şu zor zamanlarda Allah'tan sağlık ve huzur diliyorum.

Alan Adı ConiMoni.com

Yerleşim : Türkiye / Zeytinburnuistanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Sercan Fidan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/05/2020 :  15:01:19  Alıntı
Erotik site gibi olmuş sanki

Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Serbest meslek

1.74 saniye.
03:38:26, 8 Temmuz 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım