Kiraz İhracatı Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kiraz İhracatı Yapmak


leparisien
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/01/2020 :  21:58:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Afyonda babama ait yaklaşık 15-16 dönüm kadar kiraz bahçemiz var. İhracatını nasıl yapabiliriz bilgisi olan veya kiraz ihracatı işiyle uğraşan varsa yazabilir mi?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur
bcry
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/02/2020 :  03:49:02  Alıntı
Ziraat 900 çeşidinin ihracata gittiğini biliyorum. Fakat 15-16 dekarlık bir araziyle bu iş ihracata taşınabilir mi bilmiyorum. İhracatçı bir firmayla anlaşılabilir. Ama her iki koşulda da kalıntı yönetimi ve bunun içinde entegre mücadele yapmanız gerekecektir.

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Mühendis
dirih.d@gmail.c
om

Üye

Toplam 110 yazı
09/06/2020 :  22:02:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba

ürün resim ve fiyat bilgisi ayrıca kapasite bilgilerini ihracatpazari@hotmail.com mail adresine gönderebilirseniz komisyon usulü çalışabiliriz.
ihracat pazarı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

2.12 saniye.
02:58:22, 22 Nisan 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım