Babamın Zeytin Yağlarını Satmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Babamın Zeytin Yağlarını Satmak İstiyorum


Alevgökhan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
02/02/2019 :  13:13:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar. Babamın yıllardır zeytinleri var. Her yıl tüccar tarladan toplardı ama bu yıl babam kendisi toplamak istedi ve oldukça yağ yapıldı. Bi markamız adımız yok. Ama zeytin yağları saf babam üzerinde durdu hepsinin. Sizce nasıl satabiliriz bunları yardımcı olursanız sevinirim...
Alevçökmez

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
koeln
Üye

Toplam 131 yazı
05/02/2019 :  11:10:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ürünlerinizi buraya ekleyin (ücretsizdir): https://www.turk5.com/ilanlar/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
dirih.d@gmail.c
om

Üye

Toplam 110 yazı
09/06/2020 :  22:09:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba

Bu geçen zaman zarfında bir marka yaptınızmı bilemiyorum,ürün kapasite ve fiyat bilgilerini bana ihracatpazari@hotmail.com mail adresine ulaştırabilirseniz komisyon usulü çalışabiliriz.
ihracat pazarı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

2.06 saniye.
03:15:17, 22 Nisan 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım