Gıda Kargosu Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gıda Kargosu Hakkında


Justorcun
Üye

Toplam 103 yazı
17/07/2020 :  11:57:39   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, küçük bir şarküteri devraldım.
Kargo sırasında bozulacak ürünleri ne şekilde paket yapıp gönderebilirim? Henüz e-ticaret'e başlamadım ama aklımdaki en büyük sorun bu aslında.
Buz kartuşları ve strafor ile gönderildiğini öğrendim.
Bazı kargo firmalarında soğuk ürün taşıyan araçlar var onlar ile de gidiyormuş sanırım. Fakat maliyeti yüksek oluyor o şekilde.
Başka bir yolu varmı?

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Reklam

1.02 saniye.
03:08:15, 22 Nisan 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım