Arı Zehirini Kime Satabiliriz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arı Zehirini Kime Satabiliriz?


temelbro
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/03/2017 :  02:16:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz AlıntıYurtdışında bir kaç firma ile yazıştığımızda olumlu cevaplar geliyor fakat:labaratuvar,paketleme,kargo,gümrük çok masraflı.
Bunları en aza indirmeyi düşünüyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
pokemon39
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
21/03/2017 :  01:13:45  Alıntı
Merhaba,

Tam olarak üretim miktarınız (kg veya gram nasılsa), fiyatlarınızı paylaşabilir misiniz lütfen?

Ayrıca normalde bu ürünü satıyor musunuz, ürün kalite garantisi nasıl belgelendiriyorsunuz?

Daha önce İlaç ve medikal ihracatı yapıyordum, bu nedenle imkanlar ilgimi çekerse komisyon bazlı sizinle çalışabiliriz diye düşünüyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
lacivertmurat
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
21/03/2017 :  22:48:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dün gazetede yayınlandı bugun satıcısı çıktı.)) turkiyede amator seviyede olduğu ve yılda bir kaç gram uretildiği yazııydı haberde. bu konuda rusyada arı zehr ilaçlarda kullanılıyor. belki Rusya uzerinden urun temini yapılabilir. Bu arada Çin çakmasını pazarlıyormuş zaten ))
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
http://www.zhoushann.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü

0.03 saniye.
01:21:20, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım