Ekmek Arası Mı - Hatay Usulü Mü ?( İstanbul) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ekmek Arası Mı - Hatay Usulü Mü ?( İstanbul)


Emre1
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
19/03/2017 :  05:26:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar İstanbulda Kısa zaman sonra Dönerci Açıcam Fakat Ekmek arası Dönerde Paket servisi yaptırmayı düşünmüyorum yada hiç ekmek arası satmayı düşünmüyorum ekmek arasında hatay usulü kadar kar yok diye düşünüyorum. sadece hatay usulü döner satmayı planlıyorum İstanbul 'da yaşayanlar Sizce nasıl karar vermeliyim Vede fiyatlandırma nasıl olucak Arkadaşlar Fiyat ne kadar uygun olmalıdır.
Emre06

Yerleşim : Türkiye / Ankarapursaklar  |  Meslek : Diğer
Masor07
Üye

Toplam 522 yazı
20/03/2017 :  11:19:07  Alıntı
Antalya'da yaşıyorum ancak buradaki hatay usulü döner yapanlar full çekiyor :))
Antalya yerli yabancı gayrimenkul satış/danışmanlık hizmetleri.

Merak ettiğiniz her türlü konular için ÜCRETSİZ olarak mesaj yada direk 0532 795 15 39'dan ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
maviyaşam
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
20/03/2017 :  14:37:11  Alıntı
müşebbek tatlısını istanbulda yapıp satsan daha mantıklı gibi geldi bana

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Diğer
Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
21/03/2017 :  00:07:09  Alıntı


Bence hatay usulu yapsan bile alternatif olarak ekmek arası ve pidede bulundurman daha avantajlı olur. Dönerin yanına ek olarak patatesli içicekli menüler yapman cironu arttıracaktır. Fiyatlandırma olarak yer bölge olarak değişiklik gösterebilir bu işi yapan yerlerde ki fiyat talep oranına bakarak daha iyi bir sonuca varırsın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
susur
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
21/03/2017 :  21:16:47  Alıntı
Hatay usulü istanbulda her bölgede gitmez burada genelde ekmek arası talep görüyor bilhassa işyerlerinde çalışan kesim ekmek arası ve pideye rağbet göstermekte.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Çevirmen

0.17 saniye.
19:27:07, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım