((çikolatalı Dilimlenmiş Meyve Satışı)) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

((çikolatalı Dilimlenmiş Meyve Satışı))


Fatihnn
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/03/2017 :  20:48:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba değerli girişimciler ben üniversite öğrencisiyim.Memur bir arkadaşımla birlikte dilim meyve satışı yapmayı düşünüyoruz. Ağzı açık kavanoz içine istenilen meyveleri doğrayıp isteğe göre içine çikolata doldurmayı düşünüyoruz.Bu iş için sermayemiz yetiyor. Açıcağımız yer cadde üzeri genellikle gençlere hitap edicez.Bulunduğumuz bölgede bu işi yapan yok.Okulum seneye bitiyor bu işte tutunabilir miyim? Fikirleriniz benim için önemli

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
20/03/2017 :  14:07:27  Alıntı
bu işi yapanlar var biraz araştır sadece çikolota olmaz değişik değişik soslarda koymalısınız ama sadece dükkan açmadan sadece stantta işlek yerlerde yapmanız lazım kazandırır ama ne kadar kazandırır Allah bilir.
yurtdışında sıcak yerlerde karpuzu dilimleyip streçleyip soğutuculara koyup satıyorlar özellikle işlek yerlerde iyi kazanıyorlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
perge.import
Üye

Toplam 166 yazı
22/03/2017 :  10:57:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Su linkteki sayfaya bak, dunyadan ilginc yeme icme urunlerini gosteriyorlar fikrine yardimci olur.


https://www.facebook.com/Insiderfood/?fref=ts
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France
ercegiz@pardusfood.eu

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama

0.06 saniye.
19:27:24, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım