Sizlerden Yardım Bekliyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizlerden Yardım Bekliyorum


bybb35
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
07/01/2017 :  20:42:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar ;
Öncelikle ben 3 yıldır Kendim bir fiil ticaret ile uğraşmaktayım.Tekstil işi yapıyordum giyim mağzam vardı ancak işlerim çok kötü oldugundan kapatmak zorında kaldım elimde kalan mallarımı yok pahasına verdim.Şimdi borcun içindeyim çıkmaza girdim.Malları sattıktan sonra elime 5bin tl geçti ,varım yoğum o para ,kendime ait bir arabam var dizel az yakan prestijli göstericek,aklımdaki fikir üretici firmadan tüketilen bir ürün alıp pazarlamak şuanda Saç spreyi,Wax,Ada Sir gibi ürünleri tedarikçilerini buldum güzel fiyattan.alıp teker teker Kuaför,Berber,Kozmatik dükkanları gibi yerleri dolaşıp pazarlayım diyorum.Yinede tam araştırmadan girmek istemiyorum bu konuyla ilgili ne tavsiyeniz olur alternetif seçenek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.
ANI YAŞA / CARPE DİEM

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
lehat
Üye

Toplam 240 yazı
08/01/2017 :  15:41:21  Alıntı
lehatkamuran@yahoo.com adresine mail atın size görseli ile bir ürün -iş tavsiye edeceğim

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
kayinco
Üye

Toplam 192 yazı
08/01/2017 :  15:55:58  Alıntı
O parayı mal alıp satarken çok kısa sürede yiyerek bıtırecegın kesin.bence arabanın degeri ile bırlestır ve birşeyler yap..cunku o parayı erıtınce yapacağın şey yine arabanızı satmak olacak.

Bu arada dükkan işletmeyle alakalı sorunları çok kısaca bahsedersenız çok iyi olur düşünenler için..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
08/01/2017 :  16:50:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Bulundugunuz ile göre ihtiyaç olan yani ilinizde imalatı satışı çok yapılmayan ancak talep olan urunler bulup farklı şehirlerden getirerek satışını yapabilirisiniz. kendı mesleğimden örnek vermem gerekırse ben bursada bebek ve çocuk giyim toptancılığı yapıyorum yani yaptığım işin kalbi üretimi bursa. Bu yüzden farklı şehirlerden çok fazla muşterım mevcut ancak bir okadarda internete güvenmeyip ayağına gelen satıcıdan ürünü görerek ürün alma eğilimi var bunu değerlendırebılırsınız . salt benım işim ile ılgılı değil birden fazla bu tür iş seçeneğini birleştirip talep araştırması yapıp belli başlı urun grupları seçebilirsiniz. Ancak bunu yaparken birmilyoncuya dönüşürsenız işin içinden çıkamazsınız yani herşeyi satamazsınız kısa bi örnek ; Müşterı grubunuz mağaza tuhafiye bıjuterı ıçgıyım fırmaları ise bebek kıyafetı yanında yetişkin grubu bayan içgiyim ve bazı aksesuarları pazarlarsanız satış yaptıgınız firma sizden birden fazla urun çeşidi bulduğu için tercih sebebi olucaksınız.. Bu benım görüşümö umarım bir işinize yarar. İlgilenırseniz adresim www.pedibebe.com
www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
devrimci11
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/01/2017 :  21:39:19  Alıntı
Merhaba Arkdasım bende senin durumundaydım 9 yıl boyunca işlettiğim iş yerimi Bir şerefizsin beni dolandıymasıyla kapatmak zorunda kaldım ve senin elinde 5000 tl sermaye yapabilecek ve sermayanı pazarlayacak bir aracın var simdi sana guzel bir fikir sunmak istiyorum ben suan bu isi yapıyorum guzelde para kazanıyorum şükürler olsun aracında varmıs aracın ticari anladıgım kadarı ile yapabileceğin bir iş iş fikri su bulundugun ilde yakın bir yerde köy fırını buluyorsun ilk zamanlar fırının sahibine gidiyorsun diyorsun eksi mayalı ekmeği yapmak için ne kadar kira ve yögmiye istersin ben ilk zamanlarda 2 bayana yöğmiye olarak 60 liara firın içinde 30 liara ayrıca ücret ödedim gunluk ortalama 250 ekmek çıkarıyorlardı köy ekmeği ama ekmeklerin tanesini 3.00 tlden satıyordum ilk gun 80 ekmekle basladım 2 hafta içinde 200 ekmeğe kadar çıkarttım müşteri bir sure sonra seni bekliyor ekmek almak için lezzetli olursa ekmeğin bu sekilde birsey yapabilirsin sermayesi sadede baslamak için 250 tl sattıgınla yöğmiyeleri verir iç.indende karını alır ertesi gunun ununu alırsın biraz arastır ve bu isi dusun derim bir sure sonra sıkıntılar geçmiş oluyor suan benim 400 ekmeklik bir potansiyelim ve kendime ait bir fırınım var buna 6 ayda ulastım tavsiyemdir.

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
devrimci11
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/01/2017 :  21:50:37  Alıntı
İnsallah bu sıkıntılardan kurtulursun ama tavsiyem elinde kalan son paranı iyi değerlendir saçma ve batacak bir işe girme birde sunu söylemeden geçmeyim ekmek işinden hiç anlamıyordum sadece kendim sevdiğim için bu isi seçtim kendim aradığımda bulamıyordum ben bulamıyorsam kimse bulamaz dedim ve bu ise girdim sende aynısının yapabilirsin senin arayıpta zor buldugun ama devamlı ihtiyaç olacak bir iş olabilir illa ekmek yap demiyorum aynı mantıkla yürü ve arayıpta bulamadıgın yada nadir yerlerde buldugun seyleri unutma bu ürünü biryer kiralayımda orada satayım diye dusunme doldur arabanın arkasına gir mahalle arasına ilk zamanlarda utanırsın bagırmaya ama musteri gelmeye baslayınca inan zevk alıyorsun bağırmaktan bir hatırlatma daha kesinlikle elit mahallere girsem alırmı deme onlar daha fazla alıyorlar

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tradeengineer
Üye

Toplam 290 yazı
09/01/2017 :  12:37:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
devrimci11 pazarı güzel yakalamışsınız, tebrikler. Bybb35 İzmir'de bir çok iş fırsatı yakalayabileceğini düşünmekteyim. 1,5- 2 yıllık Rafineri / Aliağa' da bulundum ve oradaki yaşam tecrübesinden sonra izlenimlerimi aktarayım size. İzmirde tedarik çok sıkıntılı. İzmirdeki esnaftan sipariş verince 4 günde gelen birşey İstanbuldan kargo ile 1 günde geliyor.
1) Market fiyatları oldukça pahalı geldi bana. Bu nedenle Ekşi Mayalı ekmeğin yanında Gemlik, Altınoluk zeytini ve zeytinyağı'da satabilirsin. Müşteri edindikçe peynir , yumurta, köy ürünleriyle çeşitlendirebilirsin. Hem nakit para akışını sağlarsın hemde çok sermaye yatırmadan piyasayı yoklamış olursun.

2) Elektronik yeni çıkmış ürünler 5-10 TLye çok iyi gider ancak piyasasını takip etmelisin.

3) Cep telefonu için kulaklık çeşitleri, kırılmaz cam, aksesuar, ekran yedek parça vs. toptan bile ticaretini yaparsın. Oradaki telefoncuları gezersin ihtiyaca göre haftada 1 veya 2 istanbula gidersin.

4) Mevsimine göre ürünler de olabilir. Atkı bere eldiven, şemsiye, seri giden oyuncak, toka vs.

Düzgün zabıtanın rahatsız etmeyeceği işlek bi yer bulmak kalıyor sana.


Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
İ.YILMAZ
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
10/01/2017 :  13:09:22  Alıntı
Süt işine girmeni tavsiye ederim. Şehirlerde ev yoğurdu seven ama süt bulamadığı için yapamayan yığınla insan var. Öncelikle yakın bir yerden süt tedarik edebileceğin bir çiftlik araştır. Kendine bir hedef bölge seç kapı kapı el ilanları dağıt. Siparişi birgün önceden alıp toplu şekilde dağıtıma başla. İşini özenli yapıp insanları memnun edersen müşteri ağın zamanla genişleyecektir. litre başına en az 1 tl kazanmalısın. Ben bulunduğum şehirde 5 litre sütü 12 tl ye alıyorum. Ama köyümden mandıra sütü toplu olarak 1.10 tl ye topladığını biliyorum.. Fazla sermaye isteyen bir iş değil. Aracın varmış madem elindeki sermayeyle bu işi yapabilirsin. Müşteri ağını belli bir sayıya ulaştırınca köy yumurtası vb. gibi köy ürünlerinide portföyüne ekleyip kazancını arttırabilirsin..

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Diğer
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
10/01/2017 :  15:15:45  Alıntı
İnsanların birbirine fikir olarak bile olsa, yardım etmesini görmek beni çok mutlu ediyor.Burada bencillik yapmadan kendi yaptığı işi,ihtiyacı olan arkadaşlara'da öneren bu çok özel insanlara çok teşekkür ederim.İşiniz rast gitsin.(Bende yardımcı olmak isterdim ama esnafın hali belli,)ama buradan 35 yıllık bir esnaf olarak şu nasihati vermek isterim.Şu bulunduğumuz zamanda KESİNLİKLE işyeri açmanızı tavsiye etmiyorum,lütfen elinizdeki bir sıkımlık kurşunun değerini bilin.Yukarıda arkadaşların tavsiye ettiği sadece günü kurtaran işleri yapın,sizlere abi olarak tavsiyem budur,ALLAHA emanet olun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
tcoalngsau
Üye

Toplam 220 yazı
11/01/2017 :  16:29:40  Alıntı
sayın devrimci11 bu ekşi mayalı ekmek fotografını atarmısınız? şimdi her yerde büyük ekmek fırınları var ve 10-15 çeşit ekmek yapıp satıyorlar..Eğer onlar bu bahsettiğiniz ekmeği yapıyorsa kimse gelip bizden almaz ya da az müşterimiz olur ..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
giyotin
Üye

Toplam 361 yazı
12/01/2017 :  00:15:32  Alıntı
al sat pazarlama işi kesinlikle çok iyi. toptancılardan al ihtiyaca sat..
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
fotoesat42
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
12/01/2017 :  23:34:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - giyotin
al sat pazarlama işi kesinlikle çok iyi. toptancılardan al ihtiyaca sat..


aynen ama olay bu. ihtiyacı olan ürünü bul toptancıdan al sat.

bütün olay burda. mesela konyadayım. Gördüğüm pek bi ihtiyaç yok aslında. ama illa ki gözden kaçan bir şey vardır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Fotoğrafçı
ikincielspot
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
13/01/2017 :  09:49:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Global Net Teknoloji Dan. İhr. San.
Türkiye'nin her iline Franchising ve bayiliklerimiz verilecektir. Mevcut çalıştırdığımız aylık net karı 12-25 Bin TL olan bölgelerimizde franchising kapsamında uygun görülen başvuru sahiplerine çalışır durumda devredilecektir. İkinci el ve sıfır spot , e ticaret piyasasında krizden etkilenmeyen, hali hazırda yüksek kar ile faaliyet gösteren hazır bir işin sahibi olmak isterseniz, bize ulaşınız. Tüm eğitimler tarafımızdan verilecektir. Çalışan aktif ciro yapan bölgenin Franchising ve bayilik ücreti, bölgenin net karının 12 katıdır ki hızlı yayılma politikamız gereği düşük tutulmuştur(Normal değeri X 240 Ay). Franchising bedeli maximum 6 ayda size geri dönmektedir. Franchising bedeli bölgeye göre ve çalışan bölge olup olmadığına göre 5.000 Usd ile 35.000 Usd arasındadır. İnternetteki yalan dolan ilanlarla alakamız yoktur. Gelin yerinde görüp, inceleyin ve değerlendirin. Başvuru sahiplerinde ilk başvurular önceliklidir. Krizden etkilenmeden sürekli büyüyen gelecek vadeden ve hali hazırda aktif yüksek ciro ve yüksek kârı olan bir işiniz olsun derseniz bize ulaşınız.
Global Net Teknoloji Dan. İhr. San.
Franchising Direktörü
Yücel Günden
+90 555 995 1339
info@ikincielspot.com
yucelgundem@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
huyhuyhuy
Üye

Toplam 2981 yazı
15/01/2017 :  19:02:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Köy yumurtası toplayıp satmayı düşün derim .
ismail karagülle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

0.1 saniye.
01:29:53, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım