Ukrayna Odessada İş Yeri Açma İzni? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ukrayna Odessada İş Yeri Açma İzni?


myclub
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/01/2017 :  14:15:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar. Biz iki kuzen ukrayna odesada dönerci açmayı düşünüyorz. Ben türk vatandaşıyım kuzenim ise alman vatandaşı. dükkan için nasıl bir izin alabiliriz acaba ? İş yeri açma izni çalışma izni verirler mi? Bilgiler için teşekkür ederim.
^^

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
oooantalya
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
11/01/2017 :  14:00:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Slm Arkadasim.Kolay gelsin hayirli gunlerin olsun.Merak etme Ukrayna da paranin acamayacagi kapi yoktur.Ancak tavsiyem yasal yolla rusvet vermeden yollari takip etmen.1-Oncelikle Ukraynada pasaportlarinizi tercume ettirip indifikasyon yani vergi numarasi basvurusu,2-vergi numarasi alimi yaptiktan sonra Avukata gidip sirket kurulumu muracaati yapmak,3-bu esnada vatandasi oldugunuz ulkeye gidip Ticari vize almak,4-ilk 6 ay suresince sizin imza yetkiliniz olmak uzere bir Ukrayna vatandasi bulmak ki guvenilir olmasi gerekiyor.5- mudurunuzun sizin sertifikalarla calisma bakanligina muracaati ve bu tum surec yaklasik 3 aydir.bunu rusvetle 1 ayada indirirsiniz ancak bir kez rusvete alistirdiginiz kurum kurulus veya kisiler her zaman basinizi agritabilirler.Kolay gelsin
Mehmet Ali Aydemir-+380991619944 Whats app ve Viber ayni numaram
www.deluxe-bazaar.com

Yerleşim : Ukrayna / Jitomir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yün
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
15/01/2017 :  17:40:36  Alıntı
Yani
ilaki bir ukrayna vatandaşı
ortak alacaksın desene. Kardesim...
parasız mala ortak edeceğiz.
Sonra bizim elimizden alsın .... malları
yok öyle bir dünya...
a

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil

0.05 saniye.
01:28:43, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım