Tavuk Market İşi Yapanlar !!!! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tavuk Market İşi Yapanlar !!!!


ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
05/09/2016 :  14:03:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba aranızda tavukçu dükkanı işleten veya bu işi yapmış olanlar varmı?Bu işte kar oranı nedir?Bütün tavuk parçala**** satmak yasakmı?Lütfen bildiklerinizi yazarsanız faydalanmak isterim,bu işi yapmak istiyorum,mesleği biliyorum fakat 10 yıldır uzağım,kırmızı et satışı da yapabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
06/09/2016 :  13:52:28  Alıntı
güncel..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
BiggBoss
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
06/09/2016 :  14:49:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Büyüklerden birine danışmanlık yapıyorum. Bütün tavuk alıp parçalama için Gıda izinleri vs gerekli. Kar marjı fena değildir. Sezonun aktif dönemi kapanmak üzere bu sebeple ocakta fizibilite yapıp martta başlamanı öneririm. En çok tüketim mangal sezonunda yaşanır satışın karlı olduğu dönem nisan ortası eylül sonudur.

Ürün satarken pişirme hizmeti sun başladığında , ayrıca orada birkaç masan olursa birkaç menü yap , birde ikram et mutlaka. Müşterilerinin güvenini kazanırsan başarılı olabilirsin.
Bir fikre mi ihtiyacın var? Veya başarılı olmak ve değer görmek istiyorsan görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Danışmanlık

0.05 saniye.
19:09:32, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım