Fast Food Açmak İçin Gerekli Evraklar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fast Food Açmak İçin Gerekli Evraklar

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
13/01/2010 :  12:05:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar en zevk aldığım işlerden birini kendi işim olarak yapmak istiyorum. Tost,hamburger,sosisli ve doğal meyve suları yapıp satabileceğim bir fas food dükkanı açmak istiyorum.

Fakat yasal prosüdürler ince ayrıntıları ile nasıl işler neler yapmam gerekir bir fas food dükkanı aça bilmem için maliyetler nelerdir.lütfen bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi. bulunduğum şehirde bu işi yapan tavuk dönerciler var ama hiç bir şekilde hamburger,sosisli ve tost çeşitlerini beceremiyorlar hiç bir tat yok bu konuda kendime güveniyorum eğer yardımcı olursanız böylebir fas food açmak istiyorum.

Yerleşim : Türkiye / Çorlu  |  Meslek : İmalat
ruhlarotesi
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
14/01/2010 :  16:54:45  Alıntı
beni ara kendimizin bu konuda tescilli markalarıda var yardımcı olurum kamil tekelioğlu 0 554 431 13 86
kamil tekelioğlu

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
15/01/2010 :  10:28:53  Alıntı
teşek kür ederim musait bir zaman da sizi arıyacam.
iyi ce kafamda netleşsin.
arkadaşlar bu konuda başka bilgisi olan hiçmi kimse yokkk........

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
15/01/2010 :  16:54:36  Alıntı

arkadaşlar fast food açtıktan sonra sizce neler tüketiciye sunulmalı fikirleriniz benim için çok değerli.
mesala soğuk sandviç ve pek anlamam ama bilen varsa söylesin kumru nasıl olurdu.

balzac
Üye

Toplam 124 yazı
15/01/2010 :  18:39:24  Alıntı
Bildiğim kadarıyla fazla bir prosüdür yok,Belediye mevzuatı her yerde aynıdır ama,uygulama değişiklik gösterebilir.Gıda üzerine yer açacağın için sağlıkçılar biraz sıkabilir ilk etapta fakat bunuda aşabilirsin,mesela ankaradayım ben,burda yiyecek üzerine bir iş kuracağın zaman apartmandan izin alman gerekiyor,bağımsız baca için falan apartmanı razı etmen gerekiyor,hatta bir arkadaşıma açacağı işyeri için tuvalette taharet musluğunun yanına sıcak su istediler.Belediyesine göre böyle saçma şeyler çıkabilir.Ama hiç biri aşılmıyacak sorunlar değil.Portör muayeneleri,mutfakta fayans,yerin büyüklüğüne göre çalışan sayısına göre banyo,soyunma odası falan isteyen belediyeler oluyor.Ama bu anlattıklarımın çoğu ankara da bile fazla uygulanmıyor.Yani belediyesine,sağlıkçısına göre değişir.Öncelikle kendin beğinirsen yaptığın yeri başkasıda beğenir,önemli olan her konuda başta temizlik senin içine sığması lazım.Çorlu da köfte yemiştim geçen hafta çok güzeldi.Yol kenarında bir restorandı çok hoşuma gitti gerçekten.Kolay gelsin.
Honoré de Balzac

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
QUETZ
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
26/01/2010 :  10:19:16  Alıntı
Derhunter abi bi kere o fas food değil fast(hızlı) food(yemek),önce işin kültürünü bi kavramamaız gerek yoksa istanbulda ve diğer büyük illerdeki milyonlarca yemekçiden biri olup ancak döndürürsün dükkanı.yani herkes bu işi yapmasın çekirge sürüsü gibi bileb bilmeyen herkes saldırmasın her sektöre.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
28/01/2010 :  16:18:49  Alıntı
QUEETZ YAZIMIN BAŞLIĞINI OKURSAN NEDEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN.
FAST FOOD İŞİ İNCE ELEYİP SIK DOKUMAYA ÇALIŞIYORUZ FAKAT DOKUDUĞUN
ŞEYİN NERESİNİN İNCE NERESİNİN HASSAS OLDUĞUNU BİLMEN GEREKİR
HER ŞEYE İNCE ELEYİP SIK DOKURSAN İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZSIN.
BU KONUDA YARARLI BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
08/02/2010 :  14:49:59  Alıntı
ARAŞTIRMALARIMDA ÖĞRENDİĞİM KADARIYLA
ÖNCELİKLE BİR MUHASEBECİ İLE KONUŞUYOSUN GEREKLİ EVRAKLARI SİZE SÖYLÜYOR.
1-MUHTARLIĞA GİDİYOSUN.(GEREKLİ EVRAKLARI HAZIRLIYOSUN) 20-30 TL BİR PARA HARCIYOSUN
2-VERGİ DAİRESİNE GİDİYOSUN MUHTARLIKTAN ALDIĞIN EVRAKLARLA BİRLİKTE.
VERGİ LEVHAN YOKSA ÇIKARTIYOSUN Kİ BENİM YOK.ÇIKARTICAM.(VERGİ DAİRESİNDEN EVRAKLARI ALIYOSUN) 500-600 TL BİR PARA HARCIYOSUN
3-İŞ YERİ AÇMA RUHSATINI BELEDİYENİN BELİRLEDİĞİ EVRAKLAR İLE BELEDİYEDEN ALIYOSUN.200-300 TL
ŞİMDİLİK ÖĞRENEBİLDİKLERİM BUKADAR.DEVAMI OLUNCA YAZICAM.

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
19/02/2010 :  15:56:28  Alıntı
MUHASEBECİ ARKADAŞLAR HİÇ YORUM YAZMAMIŞ.
BİR KAÇ ESNAF ARKADAŞLA GÖRÜŞTÜM BU ZAMANDA ESNAFLIK YAPMANIN ÇOK ZOR OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR.HİÇ BU İŞE GİRME PARANIDA RİSKE ŞİMDİLİK ATMA DİYORLAR BELKİ HAKLILAR NEDERSİNİZ??
DAHA ÖNCE FAST FOOD (YANLIŞ YAZMAYALIMDA QUETZ BİZE KIZMASIN) AÇAN BİR ARKADAŞLA GÖRÜŞTÜM.
BULUNDUĞUM İLÇEDE (ÇORLU)AÇILABİLECEK İKİ ÜÇ İŞLEK CADDE VAR DÜKKAN KİRALARIDA 2000 VE 2500 TL CİVARI. 4 AY DA DEPOZİT İSTİYORLAR EVRAKSAL MASRAFLAR VE DÜKKAN MASRAFI 20 BİN TLYİ GEÇİYOR ÇOK MASRAFLI GELDİ BANA OKADAR GÜCÜM YOK.
BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM YANİ GÖZÜME KESTİRDİĞİM YER ÇARŞI ARKASINDA 4 YOL KENARINDA 400 TL GİBİ
BİR FİYATA DÜKKAN BULUP KİRALAMAK Kİ ÖYLEBİR DÜKKAN VAR.AMA İŞ YAPABİLME KORKUSUDA VAR.
DİYELİM Kİ ORASINI KİRALADIM İÇERİ 4 MASA KOYDUM UFAK BİRYER(PAKET SERVİSE AĞIRLIK VERİCEM) MASRAFIM AZ YANİ KİRAM AZ OLDUĞU İÇİN SATIŞLARIDA UCUZA YAPACAM.
KAFAMDAKİ HESABA GÖRE SOSİSLİ 1 TL DEN TOST 1 TL KARIŞIL 1.25 TL. HAMBURGER 1.5 TL (ÇEŞİDE GÖRE FİYAT ARTIYOR)EN UYGUN VEREBİLECEĞİM FİYATLAR BU. KUMRU VE TANTUNİ DE YAPIP SATA BİLİRİM. SİZLERDE BİR ŞEYLER EKLERSENİZ SEVİNİRİM.

derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
25/02/2010 :  19:31:28  Alıntı
BU GÜN GÖRÜŞTÜĞÜM MUHASEBECİ ARKADAŞLARDAN ÖĞRENDİĞİM VE ANLADIĞIM KADARIYLA
ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM İLK BAĞKURA GEÇMEK İSTEYEN VE ESNAFLIĞI İLK DEFA YAPACAK ARKADAŞLAR İÇİN ÇOK ZOR BİR BAŞLANGIÇ MUHASEBECİ ANLATIYO SEN MÖN MÖN BAKIYON
SORU SORDUK ÇA BİR ŞEYLER KAVRAMAYA BAŞLIYON. BENİM ANLADIĞIM KADARIYLA MADDELİYELİM
1- NE İŞ YAPACAĞINI BELİRLEDİKTEN SONRA KİRA OLARAK TUTACAĞIN YERİ BELİRLİYOSUN.
ÖN CE BİR MUHASEBECİYE GİDİYOSUN :))ARZU HANIM KONUYU BİLİR.FİKİR DANIŞIYOSUN.
BURASI ÖNEMLİ DÜKKANI AÇMADAN ÖNCE MUHAKKAK BELEDİYEYE GİDİLMELİ VE ORADA BEN ŞU ADRESTE ŞU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM AGA DİYOSUN YETKİLİYE NE TÜR EVRAKLAR GEREKLİ VE ŞARTLARINIZ NELERDİR DİYE SORUYOSUN İŞLETME RUHSATINI ALMAK İÇİN.ODA BAŞLIYOR ANLATMAYA. YAZILI OLARAK ALIN Kİ AKLINIZDA KALMAZ İLK DEFA YAPACAĞINIZ BİR İŞİN EVRAKSAN TAKİBİNİ YAPMAK ÇOK ZOR.DAHA BİR SÜRÜ EVRAK 3 DÖRT DEFA HAZIRLANACAK.(GENELDE AYNI EVRAKLAR HAZIRLANIYO SONRA SİZ KURUM KURUM GEZİYONUZ)
DÜKKANI BELEDİYENİN ŞARTLARINA GÖRE HAZIRLAYIN Kİ AÇILIŞTAN SONRA RUHSAT İÇİN ÇOOOOK TIRMALARSINIZ.AKLININ Bİ KÖŞESİNE YAZ AGAAA.
2-BASİT USUL VERGİ İÇİN KİRAYCIYLA SENELİK 3 BİN TELEYİ GEÇMEYECEK ŞEKİLDE KİRA SÖZLEŞMESİ YAPIYORSUNUZ.ALACAĞINIZ MAL 60 BİN TL Yİ GEÇMEYECEK SENELİK SATACAĞINIZ MALDA 90 BİN TL Yİ GEÇMEYECEK DAHA FAZLA DETAYI GİB.GOW.TR DEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
3-MUHTARLIĞA GİDİYONUZ 1-İKAMETGAH 2-VUKATLI NÜFÜS KAYIT ÖRNEĞİ ALIYONUZ.
4-İMZA BEYARNAMESİ(NOTERDEN)KİRA SÖZLEŞMESİ VENUFUS CÜZDAN FOTOKOPİSİNİ ÇIKARTIYON KONUN BUNDAN SONRASINA TAM HAKİM DEĞİLİM AMA BU EVRAKLAR ÖNCELİKLE HAZIRLANACAK VE MUHASEBECİYE GİDİLMELİ VE KONUYA HAKİM OLUNMALI
5-ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA ÜYE OLUNACAK NEKADAR PARA GEREKLİ HANGİ EVRAKLAR GEREKLİ BİLMİYORUM?
BUNDAN SONRA DÜKKAN HAZIRSA BELEDİYEDE GELİP GÖRDÜKTEN SONRA RUHSAT VE VERGİ LEVHANI ALIP ASARSIN. HAYDİ HAYIRLI İŞLERRRR AGAAA
YANLIŞIM VE EKSİK BİR KONU VAR İSE LÜTFEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR TAMAM LASIN.

QUETZ
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
15/03/2010 :  17:15:19  Alıntı
Şimdi bu iş için 20.000 lira sizi aşıyorsa hiç girmeyin derim ben,birkere o sadece çıplak açılış masrafı en az 6 ay iş yapamayacağını da hesaba katarak arkanı toplayacak 50.000 in cebinde olacak ve bunu da gözden çıkaracaksın,benim tavsiyem işi hiç bilmiyorsanız (ki göründüğünden daha ayrıntılı ve ciddi bir iştir)bir el arabasıyla başlamanız hem 20.000 binden olmazsınız..sevgilerle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
derhunter
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
20/03/2010 :  12:04:24  Alıntı
QUETZ sanırım sizin bu iş ile ilgili fazla bilginiz yok

Hasanyazan
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
17/12/2010 :  14:34:18  Alıntı
HUNTER, en son yazdiginizdan beri epey gecmis (8 ay kadar)..Bu arada nasil bir yol atettiniz, su an ne durumdasiniz, merak ettim..
E-Posta yada (MSN): hasanyazan@live.de Lütfen bilgileri (Resim, Fiyat vs.) bu adrese yollayin.Tesekkürler !

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
tolter5841
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/09/2014 :  18:59:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
FAST FOOD

Selamun Aleykum.

Fast food restaurantı nasıl acılır, ne kadar kadar paraya ihtıyac vardır, nerede acıp ne tur menü hazırlamamız gerektigini anlatacagım. kendıme AIT olan tercübe, ikisi ve projemle nasıl bır fast food acacağımı sizlere anlatmaya çalışacagım.

1} fast food Restoran en az 2 en fazla 10 ortaklı olacak.

2] Fast food Restoran en az 150 kişilik olmalı

3] gunluk en az 250 kişi ortalama gırıs yapmalı

4] çalıştırıldığını para 150.000t gecmemelı

5] Kira elektirik su işçi parası ve reklam gıderleri en fazla kahvehanesinde 30.000 tl

6] mutfakta kullanılan dolap tezgah kazan gıbı tüm esyalar ikincı el olmalı.

7] musterının gozu onunde olan onun şey sıfır olacak

8} 20 yıllık amerıkan restaurantlarında şefik ve aşçılık yapan bırı olarak menüyü hazırlayacagım.

9] Çalısanların maasları asgarı ucretın ustunde olmayacak buna herkes dahıl. kuracagım sıstemde herkes ısını yapacak uzmalık gerektırmeyeceği ıcın bır ıscı işi ıkı gunde cozup yapmaya baslayacak .

10] Restoran ısı uzmanlık gerektıren bır yolcularının iş kolu buradan sonrakı anlataclarım bıraz daha detaylı olacak...

11] fast food restauranları.restaurant denmesı sızı yanıltmasın. Bugun Burger kıng MC DONALD gıbı fast food ların hepsının Adı fast food olmakla bırlıkte Restoran dıye gecer.restaurant yapıp ickımı satacagız yaşanırken aklınıza gelmesin.abıkı ıckı satmayacagız.

12) menumuze ne yemek koymus isek onunla alakali dolap tezgah bicak kazan kap almaliyiz.

Menü 5 guruptan olusacak.salata. mandalina, fritoz, tava, ve frin: tum yemekler benim uretimim olacak tr Bilicine en ucuza maal edilip para kazanilacak.

MANDALİNA::::

120cm mandalina bizim isimizi görecek mandalina dogal gaz Ile calisacak sakin zamanlarda 1 goz sorgulamasında aksam saatlerinde hafta sonlarinda iki goz calistiracagiz olduğunu. İzgarada 1 kişi calisabilecek sekilde hazirlanacak menü. Izgaracinin kullanacagi bir tezgahli sogutucu dolap olacak. İzgarada somon levrek turu baliklar, haburger turleri. tavuk sandawichler buradan cikacak. Burada en az 20 çeşit yemek cikabilecek.

TAVA::::

4 gozlu gazli ocak bizim isimizi goruyor.8 adet çelik tava yeterli. tava yemekleri ucuz ve Bilicine satabilecegimiz yemek turleri cok var ben İtalyan mutfagindan makarnalar gezmeden ve ekmeği. kremali yahnisi soslu limon soslu soteler uzak dogu mutfagindan sebzeli soteler pratik ve kolay sekilde 5 dakikada cikacak sekilde olacak .en az 20 çeşit yemek olacak. 1 kişi rahatlikla calisacak iki gunde ogremip yapacak.....

FRITOZ:::

2 gozlu 20 litrelik yag kapasiteli fritoz bizim isimizi görecek. fritozde menüsü biraz daha Athena. fritozde bisecek üzere daha onceden hazirlanmis yari yada tam dondurulmus yemekler olacak.fritozde calisan kişi yari donmus malzemeyi dolaptan alip fritoze CD'ye atıp pisirecek cok kolay bir şey. fritozde amerikan mutfagindan uzak dogu mutfagina oradan meksika mutfagina kadar hersey var balık, kabuklu baliklar, tavuk, fıstıklı, peynir, ne ararsan hepside Türk damak tadina gore hazirlanmis yiyecekler. olacak. en az 40 çeşit yemek olacak

SALATA:::

turk mutfaginin salatalari +sezer salad patates salatasi rus salatasi ve meyve satalatari bunun yaninda keklerde bu salatadan verilecek. Buraya bir salata tezgahi sogutuculu olacak meyve ,kekleri ve tatlilari koyabilecegimiz bir kek dolabi olacak. marul suyu alma kabi marul yikama cesmesi gibi uc bes esya gerekli....

FIRIN:::

Daha once hic pizza lahmacun pide isinde calismadim lakin acacgim yerde bu iside yapacagim. hazir tas frin satin alip koymak bana daha mantikli geliyor odunla yanacak pide lahmacun ve italian pizzasi yapilacak bu isi bilen bir usta bulmaliyim.

13) yemekler 3 turlu service yapilacak alip gitmek isteyenler oturup yemek isteyenler. oturp yemek isteyenlere garson service yapacak alip gitmek isteyenlere asci hazirlayip paket yapip kasiyere verecek. birde paket servisi olacak .. bunun icin iki adet motor gerekli...

14) mutfagi ben yonetiyorsam diyer bir ortakta restaurantin musteri kismi ile ilginecek. daha once bu isi yapmamis olmasi yapamiyacagi anlamina gelmez superde yapabilir.

Ortakta aranacak sartlar.

kadin yada erkek farketmez erkeler icin askerligini yapmis olmalari sart.

Daha once hic bir suca bulasmamis olmak gasp yaralama hirsizlik adam dowmw silahli atesli kesici alet kullanmamis olmak. devlete. ozel ve tuzel kisilere borcundan dolayi haczedilmemis olmak.

kiredi cekip yada borc alip benimle ortak olmayi dusunmemek.

60 yasini doldurmamis olmak.

alkol ,icki, kumar iddaa loto at yarislari. zina gibi dinimizin haram saydigi islerle mesgul olmuyor olmak.isimizin ciddiyeti bakimindan bu cok onemli.

ortak olmayi dusunen bayanin acik yada kapali olmasi farketmez.

ortak olacak kisi turk kurt cerkez bursa giresun ankarali van yada yabanci uyruklu olmasi farketmez.

yabancilarin ortak olmak istemelerinde aranan sart ait oldugu devletin konsoluslugundan temiz kagidi getirmeleri varsa visa yada oturum kagitlari yada isci visa si yoksa bu ulkede yasal oldugunu beyan eden bir resmi belge gereklidir.ortak olduktan sonra herhangi bir durumda sinir disi edilse dahi ortakligi yasal olarak ortakligi devam eder. sirketten ortakligi kesilmeden yurt disi edilemez bu konuni haktir.

15) Ben ortak olarak hıc para koymayacagim BÜ'ın fikir babasi olarak Orhan bilmem sevk ve idare etmem basli basinabir olaydir.

ilk kez şirket kurulacak vergi numarası alinip sonra notere gidilecek noterde sirketin tum misyonu hersey tam acikligi Ile kagit uzerine dokulecek.)sunun gibi... Dinçer al sirkete hıc para vermemistir o nedenle şirket kar etmeye baslayinca yani para veren ortaklar verdigi para kadar parasini geri alincaya kadar. Dinçer AL sirketten asgari ucret disinda hic bir para almayacaktir gibi maddeler eklenecek bu sayede hem para veren ortak kendini guvene alacak hemde bu ışın fikir babasi olan bendeniz Doğu tasın altina koymus olacagim. Bunda bir sorun olmasa atılmasıyla )

ortak olacak kisler tek başına 150 bin getirmesi halinde Hemmen İMKB baslayip en fazla 1 ay icinde Restoran faaliyete gecer. Hersey herkesin gozu onunde olacagindan kimse parayi masaya koymasina atılmasıyla yok mesala dolap alınacak herkes parayi eşit vererek veya masa aliniyor herkes parayi yine eşit verecek. Restoran acildiktan sonra onun pazar hesap gorulecek herkes parasini onun pazar alacak ben haric......

2 ortakli den paradan muaf 150 bin

3 ortak olursa 75 bin lira

4 ortak olmasi halinde 50 bin lira

6 ortak 30 bin lira

Yukaridaki maddeleri tam olarak okudunuz boyutu tesekkur başederim. Bu benim belirledigim en ust fiyat dahada dusuk olabilir Icin. acack oldugumuz il mevki hep birlikte karar verilmeli. Eger ciddi iseniz: beni bu telefondan arayabilirsiniz ben Dinçer 0531 510 58 41

dincer al

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda
asivemavi
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
22/09/2014 :  19:33:42  Alıntı
sırbistanda hazır kurulu fast food işyerimi türkiyeye kesin dönüş yapacağım için devrediyorum, haccp gıda üretim sertifakaları ve diğer tüm resmi evrakları full, ilgilenenler özelden mesaj atabilir

Yerleşim : Türkiye / Istanbul
omatk
Üye

Toplam 114 yazı
23/09/2014 :  00:49:22  Alıntı
asivemavi detayli gorüselim ?
ONMAR

Yerleşim : / Belgrad  |  Meslek : İthalat / İhracat
selma39
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/09/2014 :  23:40:06  Alıntı
slm fast food veya kahvaltı dukkanı acmayı dusunuyorum ama ustalık belgesı gereklımı arkadaslar yardımlarınız tesekurler

Yerleşim : Türkiye / Kırklarelı  |  Meslek : Diğer
tolter5841
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/10/2014 :  23:56:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ustalık belgesi gerekli.lakin çalıştırdığı ustanın belgesi varsa aynı işi görüyor.
dincer al

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.25 saniye.
17:13:07, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım