Türk Kahvesi Yurt Dışına Pazarlama - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türk Kahvesi Yurt Dışına Pazarlama
 2 

chilon
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
30/11/2015 :  22:12:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Türk kahvesi yurtdışında fazla bilinmediğinden dolayı oldukça pahalı. Özellikle bilinen marka kuru kahveci mehmet efendi. Toptan 3 Tlye alabiliyorum ve yurt dışına satış yapmak istiyorum. Kargo fiyatıyla beraber yaklaşık maliyeti bana 4,8 Tl 100 grlık paket maliyeti olmakta. Paket başına 1 dolar kar etmek istiyorum. Fakat yurt dışında bir bağlantı bulamadım. Market fiyatları 4 euro civarında. Pazarlamayla ilgili fikirlerinizi bekliyorum.Amerikadan bir kaç cafe ile görüştüm fakat ihityaçları olmadığını belirttiler. Özellikle Avrupa ve Amerika ülkelerine satış yapmak istiyorum. Bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek yol gösterecek, bağlantısı olan kişilere ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bankacılık-Finans
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
18/01/2016 :  09:39:49  Alıntı
kg de 1usd degil, 100 gramda 1usd...
zaten arkadas ta belirtmis:

"Lakin benim amacım da fiyatında satmak çok ucuza satmak değil ......"

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
orhan akan
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
25/01/2016 :  20:48:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
türk lerin yoğun olduğu bölgeler de zaten var.olmayan yerde de sen bunu pazarlaya bilmen için çok büyük reklem yapman gerekiyor.reklam da biliyosun para ile yapılıyor bağlayacağın para getirisine göre sizi mutlu edecekse şansınızı deneyin.size şu nu söyleyeyim.yurt dişına çıkan insan da bulunduğu ülke de de türkiyede ki gibi.günde 3 öğün hatta yaz ayların da 4 öğün yemek gibi lüksü yok. her yemek ten sonra kahve içsin .biraz zor işe yönelmişsin gibime geliyor.
www.cakirbebe.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İnternet
pasifikdeniz
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
27/01/2016 :  12:04:47  Alıntı

bir de şu var..mehmet efendinin kahvesini satma iznin var mı...tam bilmiyorum prosedürleri ama belki mehmet efendi de satıyordur yurtdışına...
başın belaya da girebilir...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
otocenter
Üye

Toplam 207 yazı
28/01/2016 :  11:33:06  Alıntı
Selamlique şirin ve şık mekanları ile dikkat çekiyor. İstanbul’luların uğrak yeri Selamlique İstanbul Teşvikiye Caddesi, City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi No:162 34367 Şişli/İstanbul adresinde faliyet gösteriyor.

Kaynak: http://www.boylesiyok.com/caroline-koctan-yeni-kahve-markasi-selamlique/#ixzz3yWvGzwXk
Under Creative Commons License: Attribution
OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.89 saniye.
10:23:09, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım