20. 000 Tl İle Kurabileceğim İşler Veya İşfikirini - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

20. 000 Tl İle Kurabileceğim İşler Veya İşfikirini
 3 

painkiller
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
07/01/2015 :  15:09:14 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar ben özel sektörde çalışan biriyim fakat şuan işsizim ve bu durumdan çok sıkıldım. Günde 14-15 saat çalışırsınız fakat en ufak bir sallantıda işinizden ekmeğinizden olursunuz özel sektör vefa nedir bilmiyor. Bu yüzden artık kendime çalışmak istiyorum Su bayiliği ile çiğköfte dükkanını bu paraya açabileceğimi gördüm araştırdım fakat su bayileri bitmek üzere gibi görünüyor okuduğum yazılara göre. Çiğ köfte işi ise her yerde var ve çalışma saatlari çok uzun sabah açıyorsunuz gece 12 ye kadar durmanız gerek ne ailenizi görebileceksiniz ne sosyal hayat kalacak. 20.000 TL gibi bir parayla nasıl bir iş açabilirim yada birşeyler yapabilirmiyim ? bu arada e ticaret sitelerinde toptan birşeyler alıp satmaya başladım fakat şuan bir getirisi yok. Şunuda söylemek istiyorum tekrar bir iş bulup çalışsam 2.000 tl gibi bir maaş alırım fakat iş bulmakta zor bunu söylememdeki amaç belirttiğim sermaye ile bir dükkan açıp vergiye kayıt olmama değermi ??? bu siteyide araştırırken buldum çok güzel paylaşımlar var yardımcı olup yorum yazarsanız sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur
FuatSTLY
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
23/12/2015 :  02:34:40  Alıntı
mesaj attim

Yerleşim : Belçika / Brx  |  Meslek : Ticaret
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
23/12/2015 :  10:53:33  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - FuatSTLY
Benim burda yazdiklarima lutfen kimse kizmasin kufur etmesin elime bir imkan gecti yurt disina ciktim ilk baslarda cok zorlandim yeri geldi kopek pisligi bile temizledim ama biraz aklimi kullanip bulundugum ortami cok iyi degerlendirim ek islere yoneldim.
size ve konuyu acan arkadasa burdan yaptigim isleri anlatamam ama az bucuk tarif edebilirim. 20.000 tl lik paran halen duruyorsa suanki kurla 8 yada 12 tane isirilmis elma alabilirsin
etrafinda cevrende elden sattigin her isirilmis elma icin senin pazarlama becerine bagli olarak minimum 200 TL kar kalir. minimum hesapla 8 elmadan 1600 TL kar yaparsin. Benim 8 elmayi satmam 1 haftayi bulmuyor.
Not bunu 3. ek is olarak yapiyorum. 2. ek isimdende cok guzel paralar kazaniyorum oda giyim uzerine. Haftalik ek kazancim minimum 1000 euro.
Marka vermiyorum ama isirilmis elma logolu bir urunden bahsediyorum. ilgilenirsen isirilmis elmalar konusunda yardimci olabilirim. mesaj atabilirsin yada giyim uzerine orjinal ve birebir replika urunler satmak isteyen olursa yardimci olabilirim. is yapmak bilgi almak isteyen mesaj atsin arkadaslar.

Iphone lari ucuza nerden aliyorsun
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
DENİZLİAVCİ
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
23/12/2015 :  12:23:39  Alıntı

FuatSTLY konu hakkında bende bilgi alabilirmiyim tşk.

Yerleşim : Türkiye / Denizli
FuatSTLY
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
25/12/2015 :  03:13:08  Alıntı
iyigeceler arkadaslar , konu hakkinda cok mesaj gelince tekrar yazmak istedim . Benim alip sattigim iphone cihazlar turkiyede pasaport kaydi oluyor yoksa kapaniyor telefonlar. Avrupanin buyuk teknoloji magazalarindan temin ediyorum. Garantili faturali orjinal urunler oluyor. Onun disinda iphone marka telefon yada tabletlerin herturlu yedek parcasida mevcut ama onlari turkiyeye suan gondermiyorum . Ama misal bir teknik servise gidip iphone 5 ekrani degistirmek isteseniz enaz 250 TL para verirsiniz. Benim sattigim yedek parcalarda turkiye ye gore oldukca ucuz. Kendimde herturlu tamirini yapiyorum zaten. Telefon yada tablet almayi isteyen olursa yardimci olurum yakin zamanda bu is ile ilgili sitede acmayida dusunuyorum.

Yerleşim : Belçika / Brx  |  Meslek : Ticaret
pejoker
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/02/2019 :  14:02:14  Alıntı
selam arkadaşlar bende yeni üye oldum iş ararken denk geldi fikirleriniz çok güzel ve net.paintkiller arkadaşımızıda okadar iyi anlıyorumki aynı durumdayım birebir.
ben mersinliyim ve tantuni ustasıyım hemde istanbuldaki mardinli olupta burda ögrenmiş değilim yada balıkesirli ama tantuni ustası ben mersinliyim ve bu işin içinden geldim.aynı benimde 20 binlira gibi bir sermayem var ve iyi biryerde açamıyorum kiralar yüksek kuytu mahallelerde kira düşük fakat ragbet olmaz kazanç düşük olur ezilir giderim.kendime bir ortak arıyorum dürüt güvenilir bir arkadaşla bu işi 40 bin gibi bir paraya açabiliriz umuyorum.demek istediğim eğer ilgilenen olursa oturup konuşuruz anlaşırız tartışırız kavga ederiz ama bir işyeri açabiliriz diye düşünüyorum.ilgilenen olursa eğer numaramı yazayım ararsınız.5331464320 başakşehirde oturuyorum herkese selamlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.39 saniye.
08:29:03, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım