Web Sitesi Ve İş Kurma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Web Sitesi Ve İş Kurma


cengizkirilmaz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/02/2019 :  15:57:47   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba İyi günler Ben İş kuracağım endsütriyel temizlik ekipmanları adı altında fakat iş yeri kirası vermek yerine web site üzerinden satış yapmak istiyorum acaba önerileriniz var mı https://kirilmazmakina.com/ web sitesi bu günlük olarak insanlar siteye giriyor

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
hrlshn
Üye

Toplam 170 yazı
04/02/2019 :  23:10:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Facebook 'ta hali yıkama gruplarına kayıt olun derim
0 553 963 43 35

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
koeln
Üye

Toplam 131 yazı
05/02/2019 :  11:07:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Baska bir alan adi üzerine e-ticaret sitesi kurmanizi tavsiye ederim. E-ticaret sitesi ve reklam icin bütce ayirmaniz gerekir.
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln

2.53 saniye.
17:59:30, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım