Site Kurmak İçin Bilginize İhtiyacım Var - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Site Kurmak İçin Bilginize İhtiyacım Var

sorumsuz
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
12/10/2014 :  20:51:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

bilgisayar ve internete meraklı birisiyim amatör olarak site kurdum yada tasarladım ancak 2 yıldır bu işlerle hiç ilgilenmedim bildiklerimi unutmanın yanında teknolojiyide takip edemedim

henüz proje aşamasında bir site fikrim var çok fazla ayrıntı paylaşamayacağım sitenin temeli 3 ila 5 dakikalık videolar üzerine kurulu ama site üzerinden youtube veya vimeo ya link vermek istemiyorum kendi bünyesinde barındıracak ama toplamda 100 videoyu geçmeyecek popülaritesini yitiren videolar youtube veya diğer sitelere eklenip link entegre edilecek böyle bir sitenin trafiğini karşılamak ve sürekli artan kullanıcının bu 100 videoyu rahat izlemesi için nasıl bir yol izlemeliyim server mı kiralanmalı hosting için hangi kırmızı çizgilerimiz olmalı neleri talep etmeliyiz umarım anlatabilmişimdir yardımcı olanlara teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
bilgisayaral
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
13/10/2014 :  22:41:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.dmcloud.net/pricing/

10 gb 15$
120 gb 150$
700 gb 750$
Hala deniyorum. Sonunda olacak inşallah.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Ligona
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/10/2014 :  16:18:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar,
info@thebeys.com mail yoluyla ulabilirsiniz.
Makedonya Turizm Eğitim Yatırım Danışmanlığı www.makedonya.info

Yerleşim : Makedonya / Skopje  |  Meslek : Danışmanlık
yilmazdel
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
17/10/2014 :  14:21:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Neden bu kadar uğraşıcan hazırı var

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : İletişimci
Şişlili
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
17/10/2014 :  18:06:37  Alıntı
birkaç ay sonra boşa emek harcadığınızı anlayacaksınız.. İnsanlar alıştıkları büyük siteler varken sizin siteye rağbet göstermez. Moral bozdum biliyorum ama yol yakınken vazgeçin bence.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
sorumsuz
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
17/10/2014 :  21:14:50  Alıntı
arkadaşlar sanırım benim komik videolar falan paylaşacağımı sanmışsınız kurmak istediğim sitenin tr de benzeri yok varsada ben görmedim

inansayticaret
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
18/10/2014 :  22:31:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
benim aslı yok yaylasında bin beş yüz koyunum keçim var değeri kaç para eder der gibi bir söz e ne denir aslı yok yaylasının aslı yok koyunlarına nasıl değer biçilir siz söyleyin bakalım.da bizde öğrenelim
inansayticaret
msn inansayticaret@hotmail.com
skype iyi-birbey
05318897011-542 242 77 51 Burç Şahinbey Gaziantep Türkiye
www.gumuslusu.com

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Danışmanlık
manuelportakal
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
20/11/2014 :  14:30:01  Alıntı
Fikir iyidir kötüdür bilemem ama 3-5dk dediğiniz videolar kalitesine göre 40-50mb tutsa 100 video 5gb yaptı bile. tasarım birkaç mb tutar. gelecek ziyaretçiyi az çok hesap edip bu ziyaretçilerin de ortalam izleyeceği video sayısından trafiği çıkarabilirsiniz. tavsiyem öncelikli alacağınız hosting paketinin boyutunu iyi ayarlayın. trafik işi daha sonradan yükseltilebilen bir kavram. eğer yurt dışı hostingleri düşünürseniz limitsiz trafik tanıyan paketleri mevcut.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
21/11/2014 :  14:25:21  Alıntı
videolar için ayrı bir sunucudan calıstırsan site daha verımlı olur

fatibey77
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
07/01/2015 :  17:51:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
vkontakte ve mail ru hesapları alıp videoları oraya upload edersin sonra da kendi sitende playera embed yapar gömersin.

Masrafsız çözüm.. Mİsssss
hayal gücü bilgiden daha önemlidir (A.Einstein)
http://dargeliyor.blogcu.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Kamu sektörü
sars6167
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
19/01/2015 :  21:35:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Projeniz çok özgün değilse girmenizi hiç tavsiye etmem boşuna kürek çekmiş olursunuz.
Videoları kendi sunucunuzda barındırmak ise kötü bir fikir olur.
vk mailru gibi yerlere videolarını ekleyip burdan izlettiribilirsiniz youtube a link vermek istemiyorsanız özel player yazdırırsınız o sorunda bu şekilde hallolur.
100 video ile de hiçbir yere gelemezsiniz 100 videonun özelliği ne olacak, günümüzde en büyük siteler bile her dakika başı güncelleniyor.
Sizin sitenin sadece 100 video ile nereye kadar dayanacak.
Fikir isterseniz youtube dan ilgi çekecek videoları bulun ingilizce altyazı yapın onlara ve sitenizi o şekilde açın.
Örneğin yabancı yemek yapma videoları gibi yemek tarifi sitesi açılabilir...onun dışında heryer video sitesi zaten...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.45 saniye.
06:03:31, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım