Hazine Arazisi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hazine Arazisi

suleyman sahin
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
30/08/2014 :  00:13:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Ben Yurt disinda yasiyorum. Seneye Turkiyeye donus yapmak istiyorum. Buyuk bas hayvan yetistirmek istiyorum ortalama 700 civarinda. bu tur hayvanciliga Devlet Hazinesinden ne kadarliga arazi kiralaniyor vede ne kadar kac dekar arazi kiralaniyor ucreti ne kadardir .Beni bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum.Tesekkurler...
Suleyman Sahin

Yerleşim : ABD / Hollywood  |  Meslek : İthalat / İhracat
saban25102
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
30/08/2014 :  23:05:14  Alıntı
süleyman bey o kadar büyük bir araziyi devletten zor bulursunuz. Onun yerine özel arazi kiralar yada piyasada satılan bir sürü çiftlik var onlardan birini satın alabilirsiniz. Yalnız o sektör türkiyede biraz zor işler. Tek başına böyle bir işe girmeniz sizin için büyük bir risk olabilir. Onun yerine başarılı bir çiftliği olan kar ve satışları oturmuş mevcut bir çiftliğe sermaye koyup ortak olmanız hem daha sağlam hemde daha çok para kazanmanıza yarar. İyi günler dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Ticaret
Peker03
Üye

Toplam 129 yazı
25/01/2015 :  20:35:57  Alıntı
Bende citlik yapcam ama 1000 hayvan dusunuyorumm sole bole ne kadar tarla lazim nerdenkiraliyabilirimm devlet tesvikverirmi acaba?

( hayvan dedigim cekirge)
Yusuf

Yerleşim : Hollanda / Utrecht  |  Meslek : İthalat / İhracat
mrkzk
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
26/01/2015 :  11:16:23  Alıntı

Ben milli emlak ta memurum ve işim hazine arazileri. çalıştığım yerde böyle büyük bir yer yok. ayrıca hazine arazileri eskisi kadar ucuz değil artık. rayiç bedel neyse o fiyata gidiyor. ayrıca siz kiralama dilekçesini şimdi verseniz bunun hazırlık yazışmaları var ilden onayı var. bürokrasi çok fazla biz de. bir de tarım arazilerinin satışı başlamak üzere milli emlak servislerinin iş yükü çok fazla şu an. araya o işi alırlar mı bilmem.

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Kamu sektörü
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
18/02/2015 :  21:39:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu konuda yardımcı olabılırım alacaktık bır arazıyı cevız bahcesı ıcın tam hayvancılıga uygun
Gereklı yardımları yaparım bana ulasmanız yeterlı enginberber76@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
mrf
Üye

Toplam 206 yazı
28/02/2015 :  13:03:44  Alıntı
çiflik dusunuyorsanız elımızde hazır calısır degısık donum ve fıatlarda cıflıkler mevcut detay ıcın ıletısıme gecın (xxmrf@hotmail.com) murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
barbaros505
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/03/2015 :  11:46:43  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mrkzk
Ben milli emlak ta memurum ve işim hazine arazileri. çalıştığım yerde böyle büyük bir yer yok. ayrıca hazine arazileri eskisi kadar ucuz değil artık. rayiç bedel neyse o fiyata gidiyor. ayrıca siz kiralama dilekçesini şimdi verseniz bunun hazırlık yazışmaları var ilden onayı var. bürokrasi çok fazla biz de. bir de tarım arazilerinin satışı başlamak üzere milli emlak servislerinin iş yükü çok fazla şu an. araya o işi alırlar mı bilmem.

hocam kıralanabılıyor mu devlet arazılerı 5 10 yıllık ?

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğretmen
mrkzk
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
19/03/2015 :  16:27:02  Alıntı
evet kiralanabiliyor ama yukarıda yazdığım gibi yazışmaları var ayrıca açık ihaleye çıkar.

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Kamu sektörü
cömert1969
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
23/03/2015 :  01:42:04  Alıntı
0532 391 93 47 elimde kiralanmış ve kiralanmak üzere büyük araziler var,arayın.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Serbest meslek
olyar
Üye

Toplam 131 yazı
23/03/2015 :  10:28:46  Alıntı
Süleyman bey, düşüncenizde ciddi iseniz mevcut çiftliğimi size kiralayabilirim.800 büyük baş hayvana göre yapılmış 400+400 balık 2 adet ahır 1600 m2 ile 130 m2 bekçi evi hazır.hiç kullanılmamış sıfır binalar.1989 da yapmıştım kullanmak nasip olmadı.40 000 m2 arazisi var.ahırlar bu arazinin içinde.Tek tapu.Ancak çatılarında kısmi çökmeler var.yaklaşık 30 000 ila 40 000 tL masraf gerekir elektrik suyu kendine özeldir.Ulaşımı çok kolay.Ben size istediğiniz kadar süreli kiraya verebilirim.Kira bedeli de mantıklı bir fiyat olur.Ciddi iseniz ilaytun@gmail.com e-mail adresime yazabilirsiniz.Detayını görüşürüz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.27 saniye.
17:31:20, 15 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım