Toptan Fıstık Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Toptan Fıstık Satışı

Dabaya
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/08/2014 :  14:27:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar Merhabalar,

Gaziantep Yöresinde uygun fiyatla fıstık alımı yapabileceğim bir çevrem olduğunu fark ettim :). Bu ürünlerin pazarlamasını yapmak istiyorum. Bildiğim bir iş değil ama düşüncem malı alıp önce az az pazarlamak. Bununa ilgili olarak müşteriyi nasıl bulabilir ve onlara nasıl ulaşabilirim. İzlemem gereken yok nedir? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
yusuf_export
Üye

Toplam 110 yazı
04/08/2014 :  23:40:05  Alıntı
antepte bu işi yapan dev firmalar var kuruyemiciler zaten parekende satıyor. toptancılarda onlara vadeli veriyor . birde toptancıda tüm ceşitler var

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İthalat / İhracat
Dabaya
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/08/2014 :  09:28:22  Alıntı
Yusuf_export ben açıklamalamda belirtmedim ama ben bunu daha çok İç Anadolu'da yapmayı planlıyorum. Yani ürün antep yöresinden çıksada satılacağı yer İç Anadolu olacak. Bu şekilde de bir şansım olamaz mı ?

hakanhassan
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
05/08/2014 :  19:48:23  Alıntı

Dabaya kardeşim merhaba.bahsetmiş olduğun fistik kabuklumu yoksa pastacilik yada baklavacilik sektorunemi hitap ediyor.maverdi ,boz yada kusboku ise sana güney marmarada satis yapabileceğin en az 50 (sağlam nokta) müşteri için araci olabilirim .tabi komisyon pazarligimizi yaptıktan sonra :).ilgilenirken ozelden görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Dabaya
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
07/08/2014 :  08:04:13  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hakanhassan
Dabaya kardeşim merhaba.bahsetmiş olduğun fistik kabuklumu yoksa pastacilik yada baklavacilik sektorunemi hitap ediyor.maverdi ,boz yada kusboku ise sana güney marmarada satis yapabileceğin en az 50 (sağlam nokta) müşteri için araci olabilirim .tabi komisyon pazarligimizi yaptıktan sonra :).ilgilenirken ozelden görüşelim.

Hakanhassan, size en yakın zamanda özelden ulaşacağım. Yalnız yanlış bilgi vermemek için Gazianteple görüşmem lazım. :)

eses_serdar
Üye

Toplam 196 yazı
11/08/2014 :  13:03:23  Alıntı
eskişehirde bu işi yapam bir arkadaşım var. antep ten getirip burada kuruyemişçilere peşin olarak satıyor ve çuvalla veriyor yani 50 kilo veriyor. fakat fiyatı çok uygundu. bir zamanlar bende ondan alıyordum taa ki kuruyemiş dükkanımı devredene kadar :)

size eskişehir için yardımcı olurum fakat kendi masrafımıda isterim :)
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
chipoyun
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
11/08/2014 :  23:15:19  Alıntı
Dabaya Dostum Toptan fiyatınızı ve telefon numaranızı alabilirmiyim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
erkancekirdek
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
16/02/2015 :  13:34:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dabaya merhaba kardeşim ben antepde bu işe yeni girdim düşünürsen seninle irtibat kurup çalışma yapabiliriz?

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep
beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
07/11/2015 :  22:10:46  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - erme84
@dabaya bey
İrandan antep fıstığı isteyen olursa
05310220220 ankaradayım ibrahim emre
iranın antep fıtığı nasıldır...bizimkiler gibi lezzetli mi..
bir de toptan fiyat verebilir misin...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
19/04/2016 :  10:02:56  Alıntı
merak ettim bu fıstık işininin sonu ne oldu yapıyo musunuz hala :))
AYİNESİ İŞDİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ...!

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
hrlshn
Üye

Toplam 204 yazı
21/04/2016 :  18:11:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ben antep fıstık ezmesi ürünü yaptım bu sene Allah bereket versin güzelde kazandım yapmak isteyen hürol şahin 0 531 764 43 35

www.fistigimmm.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
firari_56
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/01/2017 :  15:55:52  Alıntı
merhaba,piyasada çok kolay satabileceğiniz 1.kalite kavrulmuş siirt fıstığı için yardımcı olabilirim.düşünürseniz detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Siirt  |  Meslek : Diğer
Hüseyin Tuna
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
27/09/2017 :  00:43:32  Alıntı
Merhaba arkadaşlar elimde yeni mahsul Siirt fıstığı mevcuttur fiyat piyasanın da altında .ister çiğ ister kavrulmuş.Taze ana çatlak Siirt fıstığı. İlgilenen varsa yazabilir yada tel ile arayabilirsiniz. 0553 161 2004

Yerleşim : Türkiye / Siirt  |  Meslek : Öğretmen

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.7 saniye.
22:16:20, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım