Tesettür Magaza - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tesettür Magaza


gülsüm07
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/11/2012 :  19:42:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


slm. arkadaşlar. bulunduğum şehir 60000 nüfuslu bir ilçe burada tam olarak tesettür mağazası bulunmamakta. Ben de bu konuda bir mağaza açmak istiyorum. Dışarıdan bakıldığında modern ve gösterişli bir vitrini bulunmalı. İçerideki ürünler kaliteli ve uygun fiyatta olmalı. tabiki adını duyurmuş kaliteli markalarda olacak elbette yani her keseye hitap edebilmeli. Sizlerden ricam nasıl bir yol takip etmeliyim neler alıp satmalıyım ve ürünleri alabileceğim adresler varmı. şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ev kadını
onder21
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
16/11/2012 :  21:04:05  Alıntı
bana sorarsan para uğruna tesettürü alaya alan ürünleri satma piyasada birçok örneği var tesettür dedinmi el ve yüz hariç gerisi kapanacak ama altı başka üstü başka ürünler satarsan alanda satanda üretende sorumludur sadece bilgilendirme...
"Söz söyleyen kemal sahibi olursa, marifet ve hakikat sofrasını serdi mi, o sofrada her türlü yemek bulunur. Herkes orada gıdasını bulur."

Hz. Mevlana

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Diğer
tekbay
Üye

Toplam 365 yazı
17/11/2012 :  10:51:12  Alıntı
sayın önder21 size canı gönülden katılıyorum.
12 yıl bayan tesettür giyim işi yaptım.
gülsüm hanım öncelikle amaç sadece para kazanmak mı yoksa hem para kazanıp hemde dini ve vicdani hassasiyetleri ön planda tutmak mı.
sektördeki marka olmuş firmalarının ürünlerini 60 000 nufüslü bir ilçe için pahalıya kaçabileceğini düşünüyorum.bunun için öncelikle çalışma şekliniz nasıl olacak onu öğrenmek lazım nakit mi vadelimi.aradaki fark %20 olacaktır bu da dükkan masrafınız demektir.
marka firmalar sezonluk ürün üretir.heleki tesettür giyimde bir ürünü 6. ayından sonra karlı satmanız pek mümkün değil.senesi dolarsa zararın neresinden dönsem kardır diye satacaksınız, yani zararına.ilçenizde tesettürlü giyinen insanları gözlemlemeniz gerekmektedir.genelde merkez ilçelerden veya yakın il merkezlerinden alışveriş yaparlar.bu müşterileri kendinize çekmeniz lazım.bunun içinde kalite tarz en önemlisi fiyatınızın uygun olması lazım.bence duyulmamış firmalarla başlayın.ilerleme kaydederseniz büyük firmalar sizi zaten gelip bulur.ürün çeşidinizi iyi belirleyin etrafınızı gözlemleyin.ben tekrar giyim mağazası açsam sadece elbise üzerine mağaza açardım.modası geçmeyen tesettür firmalarının gözüne yeni girmiş bir çeşit.elbisenin günlüğü abiyesi tesettürlüsü veya açık olanı olabilir.oturması zaman alır ama uzun vadede siz karlı çıkarsınız.zira marka firmaların satamayacağınız ürünlerinin külfeti en az iki katında olacaktır.tecrübe ile sabittir.ama RABBİM herkesin rızkını ayrı yaratmıştır.sorularınız olursa cevaplayabilirim.
DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ryucel
Üye

Toplam 122 yazı
04/12/2012 :  03:14:20  Alıntı


gülsüm hanım yakın zamanda benay eşarp'ın web sitesini yaptım benayesarp.com sitedeki ürünleri inceleyebilirsiniz yetkili satıcıyı tanıyorum aynı zamanda yazma satan eminönünde bulunan firmadan tanıdıklarımda mevcut bu işi düşünüyorsanız bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sariyerlibalikc
i

Yeni Üye

Toplam 15 yazı
04/12/2012 :  15:22:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eşarp işi bence çok mantıklı ve güzel. Bir arkadaşım kendi cemaatleri içinde öylesine yaptığı eşarp satışından, araba alacak kadar kazanç sağlamıştı.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
veysel00
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
29/09/2019 :  16:29:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Tesettür giyim bayiliği arayanlar için
https://enuygunfirmalar.com/haber/tesettur-giyim-magazasi-nasil-acilir.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

3.3 saniye.
12:50:07, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım