Avm Stand Kiraları Bilgisi?? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Avm Stand Kiraları Bilgisi??
 2 


metin44
Üye

Toplam 177 yazı
24/08/2012 :  14:44:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar eminim içimizde herhangi bir iş için avm lerde stand başvurusu yapmış kişiler vardır.sizlerden ricam bildiğiniz kadar bize buraların M2 fiyatları hakkında açıklamalar yapmanız.birde edindiğiniz tecrübeleri,yani nasıl kiralayacağımız hususunda bigiler de verebilirmisiniz?
inanın birçok takipçiye yazacaklarınız yol gösterecektir.
teşekkürler...
metin44
gerçek girişimci için para kazanmak veya kaybetmek,yaşadığı heyecanın yanında sadece bir detaydır!!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
tablom
Üye

Toplam 508 yazı
05/02/2020 :  13:07:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Standı olup farklı ürün koymak isteyenler varsa özelden yazabilir.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı

1.78 saniye.
23:49:31, 13 Ağustos 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım