Giyim Mağazası-butik Ciro Kar Oranı Kadar Olmalı? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Giyim Mağazası-butik Ciro Kar Oranı Kadar Olmalı?


ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 97 yazı
04/02/2020 :  20:27:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar aylık 150 Bin TL ciro yapan barkodlu bir giyim mağazası veya butiğin aylık net kar oranı nedir? Benim düşüncem cironun yarısının net kar olması. 30 liraya aldığımız bir ürünü 70-80-90 liraya satmamız kolay mı?
İlgili arkadaşlar bilgilendirirse hepimiz faydalanırız.

İyi çalışmalar...

Yerleşim : Türkiye / Türkiye

1 saniye.
04:52:08, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım