Lazer Epilasyon Ve Saç Ekim Merkezi. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Lazer Epilasyon Ve Saç Ekim Merkezi.


grass__33
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
19/04/2012 :  00:14:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.Mersin mezitli ilçesinde lazer epilasyon ve saç ekim merkezi açmayı düşünüyorum.elimde yaklaşık 100.000 tl paramvar .Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz?
mb

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Mühendis
adalı1
Üye

Toplam 410 yazı
19/04/2012 :  18:52:38  Alıntı
benim bildigim bu tür yerlerin hastane ortamında olması gerektigi,yasa ya çıktı yada yakında çıkacak,açmadan önce iyi araştır,ayrıca senin meslegin bu tür işi yapacak bir meslekmidir?
/8/8/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
171988
Üye

Toplam 515 yazı
19/04/2012 :  19:09:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
adalı1 katılıyorum.Artık hastanelerde kuruluyor sadece.Diğer bir hatırlatmada fırsat siteleri bu sektörü bitirdi.Makineyi alıp 1500 TL komple vücut lazer epİlasyon bitti artık.Şimdi o fiyat 100 TL . Hala aklınızda kurmak varsa ayrı dükkan açmayın.Hastaneyle anlaşın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
ismailix
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
20/04/2012 :  10:12:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


güzellik salonu açma yasası meşhur 4+4+4 yasasıyla içişleri bakanlığı tarafından geçirilmeye çalışıldığını duydum. bir de piyasada oldukça bu şekilde yerler var.

yakın zamanda anadolu turuna çıktık. bizim yerimiz istanbul da. gerçek anlamda anadoluda güzellik merkezleri çok iyi kazanıyor.
en azından istanbul a oranla daha çok kazanıyorlar. Çünkü biz cihaz sattığımız işletmelere bunları soruyoruz.

imkanınız varsa kayseri ve gaziantep e açabilirsiniz. potansiyel orada yüksek.

saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bayilik47
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
27/04/2021 :  09:43:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
epilasyon merkezi açabilir mi?
Herkes lazer epilasyonla ilgili bir iş yeri açabilir ancak doktor değilse bu işyerinin yöneticisi olamaz. İş yerinin sahibi olur ve bu iş yerinde yönetici olarak doktor çalıştırmak zorundadır. Bu tarz insan sağlığıyla ilgili kuruluşları açmak için sağlık kuruluşları ile ilgili yönetmeliklerde yer alan maddelere uymak ve yönetmeliklere uygun olarak işleyişi devam ettirmek gerekir. Yönetmeliklere göre güzellik salonlarında lazer epilasyon yapılmamaktadır.
https://enuygunfirmalar.com/blog/epilasyon-merkezi-nasil-acilir/#Herhangi_bir_kisi_lazer_epilasyon_merkezi_acabilir_mi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.88 saniye.
22:34:23, 18 Haziran 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım