Koniks.com - İş Fikirleri Düşünce Havuzu

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol
 Ana Sayfa
 Forumlar
 İş Kurma, Girişimcilik, Yatırım Ve Dış Ticaret
 İş Kurma Ve Girişimcilik
 Lazer Epilasyon Ve Saç Ekim Merkezi.
Not: Yorum gönderebilmek için kayıt olmalısınız.
Kayıt olmak için, buraya tıklayınız. Kayıt ücretsizdir!
 Yorum gönder
Kullanıcı adı:
Şifre:
Biçim:KalınİtalikAltı çiziliÜstü çizili Sola hizalaOrtalaSağa hizala Düz çizgiResim hizalaAlıntı ekleListe ekle
Mesaj İkonları:              
             
 


 
   

YORUM YAZILAN YAZI
grass__33 19/04/2012 : 00:14:06
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.Mersin mezitli ilçesinde lazer epilasyon ve saç ekim merkezi açmayı düşünüyorum.elimde yaklaşık 100.000 tl paramvar .Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz?
SON 4 YORUM (En yenisi en önce gösteriliyor)
bayilik47 27/04/2021 : 09:43:07
epilasyon merkezi açabilir mi?
Herkes lazer epilasyonla ilgili bir iş yeri açabilir ancak doktor değilse bu işyerinin yöneticisi olamaz. İş yerinin sahibi olur ve bu iş yerinde yönetici olarak doktor çalıştırmak zorundadır. Bu tarz insan sağlığıyla ilgili kuruluşları açmak için sağlık kuruluşları ile ilgili yönetmeliklerde yer alan maddelere uymak ve yönetmeliklere uygun olarak işleyişi devam ettirmek gerekir. Yönetmeliklere göre güzellik salonlarında lazer epilasyon yapılmamaktadır.
https://enuygunfirmalar.com/blog/epilasyon-merkezi-nasil-acilir/#Herhangi_bir_kisi_lazer_epilasyon_merkezi_acabilir_mi
ismailix 20/04/2012 : 10:12:28
güzellik salonu açma yasası meşhur 4+4+4 yasasıyla içişleri bakanlığı tarafından geçirilmeye çalışıldığını duydum. bir de piyasada oldukça bu şekilde yerler var.

yakın zamanda anadolu turuna çıktık. bizim yerimiz istanbul da. gerçek anlamda anadoluda güzellik merkezleri çok iyi kazanıyor.
en azından istanbul a oranla daha çok kazanıyorlar. Çünkü biz cihaz sattığımız işletmelere bunları soruyoruz.

imkanınız varsa kayseri ve gaziantep e açabilirsiniz. potansiyel orada yüksek.

saygılar.
171988 19/04/2012 : 19:09:57
adalı1 katılıyorum.Artık hastanelerde kuruluyor sadece.Diğer bir hatırlatmada fırsat siteleri bu sektörü bitirdi.Makineyi alıp 1500 TL komple vücut lazer epİlasyon bitti artık.Şimdi o fiyat 100 TL . Hala aklınızda kurmak varsa ayrı dükkan açmayın.Hastaneyle anlaşın.
adalı1 19/04/2012 : 18:52:38
benim bildigim bu tür yerlerin hastane ortamında olması gerektigi,yasa ya çıktı yada yakında çıkacak,açmadan önce iyi araştır,ayrıca senin meslegin bu tür işi yapacak bir meslekmidir?


0.8 saniye.
05:37:53, 15 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım