Yeni Bir İş! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Bir İş!

serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
14/03/2012 :  22:53:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar biz 3 kardeşiz ve şuan nakliye işi yapıyoruz kendimize ait 3 adet tırımız var ve bunlar 750bin tl civarında bir para yapıyor.. Biz artık nakliye işindeki olumsuzluklarda bıktık bıkkınlık geldi... Yemek yiyecek zaman bulamıyoruz bir bildiginiz hamallık yapıyoruz.İnsanlıktan cıkmış durumdayız.

Biz bu sermayemizle başka bir iş yapmak istiyoruz fakat ne olacağı hakkında arastırma yapmaktayız. Sizce arkadaslar biz bu parayla neler yapabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
maximos
Üye

Toplam 131 yazı
14/03/2012 :  23:04:16  Alıntı
tecrübeli ya da bilgili olduğunuz alanları yazmalısınız önce

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
14/03/2012 :  23:26:31  Alıntı
Nakliye konusunda yaptıgımız için bilgiliyiz.. Ve daha önce lokanta işlettik ahcılıgımız var. Haycvancılıga ilgimiz var fakat yerimiz arsamız köyümüz yok

emzar45
Üye

Toplam 920 yazı
14/03/2012 :  23:45:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

merhabalar serdar bey.
öncelikle başarılar dilerim ve hayrli işe atılmak...email iniz varise yazin ve size ciddi ve yüksek kazançli iş konusunda bilgi veririm.
saygilarimla emzar nebieridze
www.granitsanat.com
YAŞAMAK İÇİN SAVAŞ,SAVAŞMAK İÇİN YAŞA...
TİCARET! Cesaret, Sermaye, Azim, Güven ve Sabir işidir.
Birlik ve ilkler daima kazanır.

http://granitsanat.com
https://www.facebook.com/granitsanat
http://engramac.com
email:granitsanat@hotmail.com
05427672476

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
15/03/2012 :  11:19:38  Alıntı
e mail adresimi size gönderdim emzar bey

Yokmu arkadaslar başka fikirleri olan?

dikoryan
Üye

Toplam 192 yazı
15/03/2012 :  11:35:59  Alıntı
Öünümüzdeki sene kastamonuda da kırsal kalkınma destekleri verecekler. şimdiden bir arazi bulup ön hazırlıklarını yapın.
Bu bütçeyle iyi bir besi çiftliği kurarsınız , yatırımın sonunda %50-65 oranında hibe desteği alırsınız.
Uzman, dar bir alanda yapılabiliecek tüm hataları yapmış olan insandır...

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
15/03/2012 :  11:54:55  Alıntı
Biz zaten şuanda arıyoruz fakat işte tam anlamıyla bütcemize uygun şartlara uygun yakın cevremizde bir arazi bulamadık.. Kırsal kalkınma destekleri hakkında bilgim yoktu cok teşekkür ederim.. Nasıl bir program çizmeliyim kendime tabiki ilk arazi fakat kırsal kalkınma destegi almak için neler yapmak lazım?

bumfunk
Üye

Toplam 214 yazı
15/03/2012 :  13:30:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence hemen hepsi ile farklı bir işe girmeyin derim neden derseniz risk şansınız azalır sonuçta bilmediğiniz bir iş yapacaksınız her işin bir hilesi var
şu bu size bir çok sektör sunarlar ama öncelikli olan şu siz mevcut sermayeniz ve işinizle ortalama geliriniz ne ve yeni işinizden ne bekliyorsunuz örnegin çok kazanmak yada yorulmamak yani aileye zaman ayırabileyim veya hiç çalışmayayım kar ortagı olayım
gibi bunlara istinaden yönünüzü belirlemeniz gerekir.
mesela ben bu kadar sermayem olmuş olsa inşaat işine girerim çünkü ondan anlarım
şunuda belirteyim hibe desteği alıcam diye bi işe girme derim ben buna benzer bir duruma daha önce şahit oldum üç kuruş para için adamın nerdeyse canını istiyorlar
ve son olarak benim aklımda yaklaşık altı aydır bulunan ve param olmadıgı için yapamadığım bir projem var eger dinlemek istersen görüşelim paranın sadece 50000 tl si bence bir yılda 5 milyon tl olabilir tabi önce dinleyip iyice araştırmanız gerekir

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
dikoryan
Üye

Toplam 192 yazı
15/03/2012 :  16:36:41  Alıntı
Kırsal kalkınma desteği için öncelikle kurumun çağrı ilanına çıkmasını beklemelisiniz.çünkü kastamonu'da henüz kurulum tamamlanmadı.
çağrı ilanına çıktıktan sonra siz uğraşmayın, danışman firmalara gidin ve onlara yapacağınız işi anlatın , onlarda size uygun olan projeyi hazırlarlar ve kuruma sunarlar ama burda dikkat etmeniz danışman firmanın yakın takipçisi olun çünkü baştan savma yapan çok.
kurum kabul ettikten sonra projenizi uygulamaya geçeceksiniz, mesela besi çiftliğinizi yapacaksınız. yatırmınızı bitirdikten sonra kuruma yatırım için sözleşmenizdeki harcamaları beyan eder sonra %50 hatta bazı durumlarda(40 yaşın altı ve dağlık alanda yer alıyorsanız) %65 oranında hibenizi alırsınız.
Araziyi satın almanız şart değil uzun vadeli bir dönem için de kiralayabilirsiniz.
Kırsal kalkınma destekleri tesis için geçerlidir canlı hayvan için değil ancak modern bir tesis kurulumu için gerekli malzemeleri destekler böylelikle uğraşması zor olan hayvancılığı daha profesyonel daha kolay yapabilmenize imkan sunar. aynı zamanda tesisiniz AB standartlarında olacağından uluslararası bir nitelik kazanmış olur.
Uzman, dar bir alanda yapılabiliecek tüm hataları yapmış olan insandır...

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
29/03/2018 :  17:01:21  Alıntı
2012 yazımı gördüm ve hala aynı yerde olduğumu düşündüm. En iyi iş dedik bildigimiz iş biraz geliştirmeye çalıştık. Büyüklerle yarış etmek zor.

Emirhamza
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
29/03/2018 :  23:58:11  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - serdar kes
2012 yazımı gördüm ve hala aynı yerde olduğumu düşündüm. En iyi iş dedik bildigimiz iş biraz geliştirmeye çalıştık. Büyüklerle yarış etmek zor.

Nasıl gidiyor? bir değişiklik var mı? nakliyeye devam mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
serdar kes
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
08/01/2019 :  14:22:07  Alıntı
Nakliye ye devam, o zaman 3 araç ile çalışıyormuşuz şuan 5 tane. Bi arazi aldık yavaş yavaş hayvancılık yapmaya çalısacağız.

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Emirhamza
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - serdar kes

Nasıl gidiyor? bir değişiklik var mı? nakliyeye devam mı?

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.78 saniye.
20:56:44, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım