Yurtdısı Tesvık Ve Destekler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurtdısı Tesvık Ve Destekler


blentini
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
04/01/2019 :  15:48:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaslar, devletin cesitli sektorlere ihracat yapmalari yada yurtdisindaki pazarda yeralabilmeleri icin cesitli destek ve tesvikleri verdigini duydum. Ticaret bakanliginin sitesinde kolay destek var mesela..
Bu tesviklerden faydalanan varmidir?
Bunlarin disinda bizim bilmedigimiz destek ve tesvikler varmi ?
Bu tesvikler daha cok Turkiyede is yapan yada yasayanlar icin peki yurtdisinda yasayan turklerin faydalanabilecegi tesvik yada destekler varmidir? Illa parasal anlamda olmasi gerekmiyor tabiki..
Ozellikle avrupada is kurup yasayan arkadaslar da bilgilerini paylasirsa sevinirim.

Saygilar

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Diğer
bangkok.fatih
Üye

Toplam 343 yazı
08/01/2019 :  15:36:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
admin var ise alabilrsin.
alanlari gordum.
benim sirketim var. hissem %40.
almaya hakkim var. ama devlette adamim yok.
basvuru bile yapsam nafile.

Yerleşim : Tayland / Bangkok  |  Meslek : Gıda

1.7 saniye.
00:18:55, 2 Haziran 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım