İşlek Olmayan Yerde İşyeri Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İşlek Olmayan Yerde İşyeri Açmak

delude
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
23/12/2011 :  14:26:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Eskişehirde işlek olmayan caddede sırf kirası çok az diye bijuteri ve tuhafiye üzrine bir işyeri açtım işyerini açalı 2 ay kadar oldu işyeri bayana yönelik diye kendimde duramıyorum benimki bile bile lades oldu belki tutar diye ama çok karamsar olmaya başladım günlük 50 lirayı geçmeyen cirosu var bide eleman parası hergün cepten gidiyor bir an önce kapatıp zararın nereseinden dönersem kar hesabımı yapmalıyım yada biraz daha sabretmeyelım nereye kadar bilmiyorum çok kararsızım sizlerin görüşlerinizi beklıyorum
azzemu

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Tekstil
tayfun1114
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
24/12/2011 :  21:39:36  Alıntı
işlek olmayan biryer tabiiki risklidir.kapatmak için degilde biraz mücadeleye yönelmelisiniz.tek çözüm reklam (broşür kampanyalar dikkat çekici renkli pankartlar vs)daha çok erken elemansız çalışın bir süre sonra yola girecektir insanların ayagını alıştırın.mutlaka dogru sistemle tutturur yürürsünüz.kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
srcn_ats
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
29/12/2011 :  00:14:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Müşterileriniz zaman ile artacaktır. Ara yerde olduğu için biraz sabretmeniz gerekmekte
www.atesgsm.com
www.724tlyukle.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
karaelmas
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
29/12/2011 :  00:49:04  Alıntı

Yeni acilan bir isyeri hakkinda mantikli bir degerlendirme yapabilmek icin en az 6 ay beklenmesi gerekir . Aylik giderleri minimize ederek , dayanma gucunuz varsa bir muddet daha beklemenizi tavsiye ederim. Bu arada da bos durmayin , diger arkadaslarinda belirttigi gibi reklama agirlik verin, onlar sizi tanmiyorsa, siz kendinizi tanitin .El ilanlari bastirip dagitabilirsiniz, yerel radyo ve gazetelere reklam verebilirsiniz, sik sik kampanyalar duzenleyebilirsiniz.Hayirlisi olur insallah.

Yerleşim : Belçika / Belcika  |  Meslek : Satış / Pazarlama
avi
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
10/01/2012 :  01:40:36  Alıntı
en az 6 ay sabretmelısın ama 50 tl deymez hemen ama hemen kapa.....bır elemanın gunlugu zaten 30 tl olarak sana donuyor...
COLDE SU ARASAM UTU BULURUM WOLTRANI OLUSTURSAK DOTU OLURUM......

..........leoparın kuyruğunu tutmayacaksın tutarsan da bırakmayacaksın..............

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
18/01/2012 :  17:14:48  Alıntı
sabretmek gerekir.
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
virtue78
Üye

Toplam 162 yazı
19/01/2012 :  15:20:21  Alıntı
işlek olmayan bir yerde işyeri açacaksan ya toptancı olacaksın ya stokcu..göze hitap eden parakendecilik yapamazsın..batama ihtimalin yüksek yada çook aranan ürünleri satman lazım..
Saygı Ve sevgi Sadakat ve Dürüstlük

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
elite
Üye

Toplam 317 yazı
19/01/2012 :  15:58:04  Alıntı
bujiteri tuhafiye işini bilmemde, arada derede belki caddenin bir iki arka sokağında, uygun fiyatlı kaliteli markasızda olsa olur, giyim pantolon gömlek pijama tarzı şeyler olunca.. gözlemlediğim kadarıyla hanımlar kulaktan kulağa yayılarak dükkanı buluyorlar. Eşlere don gömlek :) kendilerine üst baş, vs bilumum şeyler için ugrak yer halini alabiliyor o yerler.
Ancak fiyat ve kalite dengesini tutturmak gerek.. ne pahalı ne ucuz.. 5 liraya ucuz değilde 10-15 liraya orta kalite "memnun edici" kalitede mallar olmalı..

Sizin konumunuzu bilemiyorum ama çevirme ihtimaliniz olursa denemesi sizden :)
ayrıca kirası ne kadar bu dükkanın yada sizin geçinmenizi ne derece etkiliyor bu dükkan oda önemli.. tamam 6 ay sabrette..aç ta durulmaz ki.. tok durabiliyorsan sabredin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
asaf
Üye

Toplam 185 yazı
06/05/2012 :  19:46:14  Alıntı
Hoca Nasrettin 'in hesabına benzemiş senin dükkan yeri,..Ya tutarsa ! Bile bilede dükkan sahibinin ekmeğine yağ sürmeye devam ediyosun.Bence kirası ucuz bir yerde iş yapamayan bir işyeri sahibi olmaktansa,kirası fazla ama işlerde bir o kadar kallavi bir işyeri sahibi olmayı yeğlerdim.En azından kendime şunu söyleyebilirdim.'' Kiram çok ama kazancımda çok ''

Yazının yazıldığı tarihe bakarsak belkide yazar bu yazısını bile unutmuş hatta batmışta olabilir :) Yorum yapmak geldi içimden Herkese hayırlı işler!
Ormanda tilki en akıllı, koyun ise en saf hayvandır, ancak tilki her zaman aç koyun ise tok gezer...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
07/05/2012 :  22:09:30  Alıntı
dükkan kapandı sanırım :(
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

izimani
Üye

Toplam 238 yazı
07/05/2012 :  22:49:31  Alıntı
1 yılllık zararı göze almadan ticaret yapılmaz.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
08/05/2012 :  23:32:30  Alıntı
ekmek satış işi tutmaz mı orda tatlı dondurma vs
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

delude
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
09/05/2012 :  14:44:01  Alıntı
hala çalışıyor eskisinden daha iyi oldu müşteri kitlem bellı standarta oturdu günlük cirom 4,5 katına çıktı dahada iyi olur sanırım

azzemu

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Tekstil
İmpossible
Üye

Toplam 113 yazı
09/05/2012 :  15:59:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Demek ki sabretmek gerekiyormuş..

Atasözü misali, sabreden derviş muradına erermiş.

Allah daha çok versin arkadaşım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
repi
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
09/05/2012 :  17:38:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Nacizane tavsiye belki ek iş kazanç sağlar , belkide şu an yapıyorsunuz ; yaz geliyor imitasyon parfüm bulup rafa koyabilirsiniz. İnşallah daha da iyi olur. Allah utandırmasın..
no sacrifice no victory

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
duhasasmaz
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
30/06/2012 :  15:52:48  Alıntı
herkese hayırlı günler benimde aklımda olan arkadaş gibi işlek olmayan caddede boş dükkanlar var 4-5 tane işlek olmayan bir caddede fakat o dükkanlara aynı konsepte cafe veya giyim mağzası olarak işlek bir cadde haline getirebilirimiyim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler .

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.88 saniye.
01:10:03, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım