Düştüğünüz Yerden Kalkın Ve Koşun - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Düştüğünüz Yerden Kalkın Ve Koşun


mtrgumus
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
04/08/2007 :  11:57:03   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


İnsanın başına umulmadık olaylar,istenmeyen haller gelebilir.Kimine göre herşey bitmiştir artık.Bundan sonra hiçbir iş yapamaz halde hisseder kendini.Varını yoğunu işine yatırmıştır ama olmamıştır,yapamamıştır.
Dünyanın sonu mu geldi???
Hayat devam etmiyor mu?
Sağlığın yerinde değil mi?
Niye oflayıp pufluyorsun ki.
Kim tepeden başarılı olarak inmiş.Kim hiçbir zorluk çekmeden başarılı olmuş,Kim hiç iflas etmeden veya gerilemeden başarılı olmuş.?????????????
Büyük bir iş adamı anlatıyor!!!!!!!!
Bizim ilk yorgan dükkanımız vardı.Birgün o yandı,kül oldu.Ben gectim kenarıya ağlamaya başladım.Babam geldi ve ne ağlıyorsun be dedi.Git tugla,kum,malzeme al tekrar başla.Ağlamakla biryere varamazsın.Yeniden başla demiş babası ve koskaça bir imparatorluğun temeli atılmış oracıkta.Sabancı holding.
Allah o kadar büyük ki.Bir kapıyı kapatır,binler kapıyı acar.Dürüstlükten asla vazgecmeden yola devam edin.Ve asla pes etmeyin.Belki onlarca kez düşeceksiniz ama tekrar kalkın koşmaya devam edin.
www.mtrgumus.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
Beydağlı
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
13/08/2007 :  19:18:32  Alıntı
Hayatın mücadeleyle dolu bir süreç olduğunu kavramış olan kişi için hiç bir şeyin sonu yoktur.Pes etmek acizliğin simgesi olmuştur her zaman.
Yanlız bu mücadelede kademe kademe ilerleme hususu hayli bir dikkat gerektirir.Şairin deyimiyle adım adım çıkacaksın bu merdivenleri.Yoksa düşme riskin artmaktadır hatta kaçınılmazdır.
Allah insana can-beden sağlığı versin.Gerisi az yada çok bir şekilde herkes nasibini yer,yeterki pes yerine nasibimizi arayalım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe

0.09 saniye.
14:19:16, 17 Ekim 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım