İş Fikri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Fikri


semihs
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/11/2006 :  21:46:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Siteye yeni üye oldum.Genc bir girişimciyim ve kendime ait küçük bir dış ticaret firmam var.Size tavsiyem balıklama hiç bir seye atlamayın.İç pazarda iş yapacaksanız diğer arkadasların yazdıkları kırtasiye vs işler hep balon ; eger imkanınız varsa bir iddaa bayii devralın veya acmaya calışın , ayda 5 milyarı öldürmessiniz.Yok ben profesyonel anlamda ticaret ile ugraşmak istiyorum diyorsanız ve dış ticaret yapacaksanız , bütün dünyanın el atmış oldugu komsumuz IRAK pazarına girmek.Irakda 2 pazar var:
1- Irak tüccarları : Saglam güvenilir bir firma bulabilirseniz cok büyük işler yaparsınız.Ama sakın ola tanımadıgınız kişilerle iş yapmayın; çarpılma oranınız %99.
2- US Army: Eğer imkanınız varsa suanda Irakda konuslanmış yaklasık 90 tane Kamp bulunmakda.Bu kamplar irili ufaklı.Adanalı olan varsa İncirliği görüp nedemek istediğimi anlar.Bu kamplardan satın almacılarla baglantı kurabilirseniz , her türlü ihtiyaclarını karsılayabilirsiniz.Benim suan yaptıgım iş budur.
Kaynaklar:
www.baghdadbusinesscenter.org/tenders
www.parsons.com
www.bechtel.com
www.flour.com

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.98 saniye.
06:31:17, 1 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım