Aylık Dergiler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Aylık Dergiler


YasinBATUR
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
16/11/2006 :  23:29:42   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaslar kısısel gelısımıme katkıta bulunacak ve iş hayatında yararını görebilecegim konu icerekli takip ettiğiniz ve biz genc arkadaslara onere bilcegınız dergi isimleri istiyorum ve kısaca işledigi konular hakkında bilgi verir iseniz sevinirim Abonelık gıbı bı durum dusunuyorum inşALLAH Normalde her ay gıdıp dergı almak ıstemsemde bazen aksıyor dolasıyıla bende 6 Aylık 1 yıllık abonelık seceneklerıne dusunuyorum Ki cok daha ekonemik oluyor.
Bıraz ınceleme ımkanım oldugumda capıal ve kişisel gelişim dergisi adında ıkı farklı dergı ıle tanıstım Sizdende fikirleriniz ibekliyorum

Saygılar
Y.Batur

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Mühendis
iturkmen
Üye

Toplam 406 yazı
17/11/2006 :  17:41:22  Alıntı
marketingtürkiye dergisini tavsiye ederim.
http://www.marketingturkiye.com/

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Ismail KIRTILLI

Yazar

Toplam 997 yazı
17/11/2006 :  20:34:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - iturkmen
marketingtürkiye dergisini tavsiye ederim.
http://www.marketingturkiye.com/Marketing Turkiye'yi internetten takip etmek isteyenler için http://www.koniks.com/my_feeds.asp?group=eko adresinde Marketing Turkiye'den son haberler ve güncel bilgileri gösteriyoruz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

2.08 saniye.
20:39:18, 24 Şubat 2021, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım