İş Fikirleri : Çocuk Kuaförleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Fikirleri : Çocuk Kuaförleri


macromx
Editör

Toplam 146 yazı
08/11/2006 :  10:29:41   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı
Çocuk kuaför salonları açmak girişimciler için yeni bir yatırım alanı olabilir.Yurtdışında örnekleri bulunan bu tarz işletmelerin Türkiye'de de başarılı olacağına inanıyorum.Bebekler ve çocuklar genelde kuaför ya da berbere ***ürülür ve genelde çocuk ruhuna hitap etmeyen yerler olduğu için çocuklarımız bir hayli işi zorlaştırır.Bu işi kurarken salonu çocuklara göre dizayn etmek çok önemli.Onlara hoşlanacağı ve eğleneceği bir mekanda saçkesimi yapmak pekde zor olmayacaktır.

Müşteri hedef kitlesi çok geniş bir kesim.Dolayısıyla müşteri bulmakta zorlanacağınızı zannetmiyorum.Yurtdışında gözüken örneklerde genelde bayan kuaförler tercih ediliyor.Sanırım erkek olmasındada bir sakınca yok.Paramı nereye yatırmalıyım diye düşünüyorsanız bu iş sizin için ideal olabilir.Sizlere iş kurarken tavsiye edeceğim birinci olay danışmanlardan yardım almanız.Sonuçta yatırım yapacağınız alan ile ilgili gerekli iş planı,fizibilite,pazarlama gibi gerekli olan işe hazırlanma süreçlerinizi profesyonellerin yardımıyla almanız size daha çok kazanç getirecektir.Aksesuar kısmında pek zorlanmayacağınızı düşünüyorum.Bebeklere hitap eden herşeyi kullanabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Diğer
eylülteran
Editör

Toplam 369 yazı
09/11/2006 :  08:43:41  Alıntı
Merhaba,
Bazı Toys'r Us'larda bu tarz çocuk kuaförleri var, ne zaman gitsem sıra olduğunu görüyorum. Bu da iş yaptığı anlamına geliyor bence. Bu açıdan dikkate değer bir fikir.

sevgiler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

1.72 saniye.
07:49:38, 1 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım