Yer Mantari, Keme, Domalan Yada Truff - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yer Mantari, Keme, Domalan Yada Truff

erdo
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
07/02/2010 :  16:38:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar,
Yer mantari, keme mantari, domalan yada truff mantari diye adlandirilan mantar hakkinda bilgisi olan var mi?

Bana memleketimizin değisik yörelerinden toplanmis birer kilo numuneler lazim. Masraflariniz karsilanacaktir Ayrica sizin icinde yeni bir kazanc kapisi aciyoruz.

Saygilarimla.

Yerleşim : ALMANYA / Nürnberg  |  Meslek : Gıda
zekiozcan
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
07/02/2010 :  22:09:33  Alıntı
konya civarında ve urfa civarında temin edilebiliyor ararsanız size temin edebilirim 0 532 515 81 04
Zeki Özcan

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
cemilgedik
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/02/2010 :  18:39:59  Alıntı
malatya da domalan mantarı bulabilirim (nisan ayında temin edilebilir)arayın görüşelim 5073384162
Kendini tanımak ve tanıtmak en iyi işin olsun.

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Öğretmen
nev_kap
Üye

Toplam 183 yazı
11/02/2010 :  16:15:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

keme için nisan ayında yardımcı olabilirim
www.nevkaptarim.com.tr

Yerleşim : Türkiye / Nevşehir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erdo
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
15/02/2010 :  12:59:57  Alıntı
arkadaslar, nisan ayinin ilk haftalarinda numuneleri gönderebilirseniz görüselim.erdogan3112@hotmail.com.
saygilarimla.

Altan43
Üye

Toplam 780 yazı
15/02/2010 :  14:17:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
domalan mantarı için nisan ayı içerisinde olabilir.. Büyüklükleri önemlimi? Köyümünün arazisinde patates büyüklüğünde çıkıyor domalan mantarı
Strotaş

söve ,mimari restorasyon,dekoratif iç,dış mekan elemanları ve ısı yalıtım malzemeleri

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : İmalat
erdo
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
16/02/2010 :  00:04:20  Alıntı
domalan mantarini toplu alim yapilacaktir. ilgisini ceken arkadaslar e mailimi kayit etsin nisan ayinin ilk haftasi görüselim. erdogan3112@hotmail.com
tel.00491728260662.
saygilarimla.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.47 saniye.
16:56:00, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım