Çekimser - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çekimser


bulgit
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/10/2006 :  09:18:37   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba,

Ben 15 yıldır özel şirketlerin muhasebe bölümünde yönetici olarak çalışmaktayım.
Şu anda bir inşaat firmasında muhasebe müdürü olarak çalışıyorum.

Her zaman hedefim kendi işimi kurmak oldu. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı bunu bir türlü yapamadım. Son 2 yıldır bu hedefimi gerçekleştirmeyi daha çok istiyorum. Sürekli araştırıyorum.

Biliyorumki yeni bir fikir ilk başta kazançlı olabilir ama bunu sürdürmek asıl meseledir.Ya da var olan bir sektörü farklılıkla sunmakta kazandırabilir.

En çok ilgimi çeken sektör reklam...
Ancak hala çekimserim fazla sermayem yok.15.000.-YTL kadar var. Eşimle beraber aylık 3.000 ytl kazanıyoruz. Amacım daha çok kazanmak değil. Kendi işimin partonu olmak istiyorum. Tabiki gelir düzeyimi düşürmeden...

Değerli fikir ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam

1.06 saniye.
06:45:00, 1 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım