Yeni Bir Dergi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni Bir Dergi


Efebey
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/10/2006 :  17:38:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar değerli Koniks Üyeleri

Öncelikle ben 18 yaşındayım.Yani genç bir atılımcıyım.

Bulunduğumuz il ile ilgili sanat spor gençlik ,ilimizin sorunları her ay bir kişi ile röportaj gibi içeriği olan dergi kurmayı planlıyoruz..
Öncelikle fazla sermayem yok.

Bu işten nasıl kar edebilirim? Neler yapabilirim? İzleyeceğim yol ne olmalıdır?

Bana öneri ve tavsiyelerinizi esirgemez iseniz çok mutlu olurum..

Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Yayıncılık
enginlofca
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
10/10/2006 :  00:15:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
benim bildiğim dergi işini karlı yapabilmek için bir sponsor kurum bulup sürekli onu övmen gerekiyo ki seni ayakta tutsun yoksa karlı iş olmadığını bu işi yapan bir tanıdığımdan duymuştum. Dergi kendi başına ayakta duramıyor genelde bir para babası tavsiye edilir.
www.izmirrehberi.net

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm

1.64 saniye.
21:08:05, 24 Şubat 2021, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım