Olabilir Mi? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Olabilir Mi?


bulgit
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
16/02/2006 :  17:56:24   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba Arkadaşlar,
Ben öncelikle biraz kendimden bahsedeyim.
14 yıldır muhasebe sektörünün içerisindeyim.Şu an bir inşaat firmasında muhasebe müdürü olarak görev yapıyorum.
Ancak hedefim kendi işimi kurmak.Yaklaşık 5 yıldır sürekli araştırma içerisindeyim. yeni ne yapabilirim ???
Çok fazla sermayem yok. Ticareti seviyorum ancak bunun için sağlam sermaye olması gerektiğini düşünüyorum.Şu an için en cazip iş yatırımını(düşük sermayeli olduğundan) internette reklam v.b. şeylerin olabaileceğine inanmaktayım.
Bu düşünceyle hareket ederek bir site oluşturdum. Belki ilk değil ama oalabilirmi diye merak ediyorum.
Çünkü bir çok portalda bu tür bir hizmetin var olduğunu ancak çok yüksek ücretler talep edildiğini gördüm.Bu yüksek ücrette tabiki ziyaretçi sayısının çokluğundan kaynaklanıyor.
bende buna benzer bir hizmet vermek istedim.
Verdiğimi hizmet kısaca şöyle: Firma siteye üye oluyor ve sayı sınırlaması olmadan tüm ürün ve hizmetlerinin bilgilerini fiyatlarını resimlerinin buraya ekleyebiliyor.Her ürünü için dilerse ayrı bir indirim oranıda uygulayabiliyor. Sistemden o ürünün indirim kupununu alıp o firmadan indirimli alışveriş yapma imkanı sunabiliyor.Firma kendisi hakkında bilgiler kampanyalar reklamlar gibi hizmetler sunabiliyor.bu sistemde online alışveriş yok. Sadece alışveriş öncesi bilgi toplayabiliyorsunuz. seçtiğiniz ürünün satış noktasına tıkladığınızda o firmanın iletişim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. ve firma sektörel adres defterinde yer alabiliyor.
Tüm bu hizmet için bizim firmalardan talebimiz sadece yıllık 50.-YTL
firma kendi kullanıcı adı ve şifresiyle girerek yeni ürün ekleyebiliyor yada mevcut bilgilerini değiştirip güncelleyebiliyor.
yakın bir zamanda bu sistemin dahada gelişebileceği kanısındayım. sade bir sayfa yapısı kullanıcıyı yormadan çabuk sonuç verebiliyor.
şu an sistemde kayıtlı 38 firma ve 155 adet ürün bulunmakta.

Demek istediğim benim böyle bir fikrim vardı ve bunu gerçekleştirdim.şuanda sistem işler durumda
Sizce böyle bir sistem iş yapabilirmi.
Bu sisteme müşteri bulabilirmiyim.
El ilanı ve katalog bastırmayı düşünüyorum. ve bir işyeri açıp ekibimi kurup çalıştırmak ve türkiye genelinde bayilik vererek gelişmeyi düşünüyorum.
Eğer bu siteyi inceleyip fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
şimdiden çok teşekkür ederim.

sitenin adı: http://www.bulgit.com

www.bulgit.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
mozsarac
Üye

Toplam 419 yazı
17/02/2006 :  09:41:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bence Süper bir düşünce seni kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.Ama,tanıtım için daha fazla çaba göstermen gerekiyor gibime geliyor.
Saygılar

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Muhasebe
bulgit
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/02/2006 :  12:57:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Teşekkür ederim sizler gibi arkadaşlar cesaretmi arttırıyor.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam

2.12 saniye.
07:47:58, 1 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım