Meyve-sebze İşi İle İlgilenenler. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Meyve-sebze İşi İle İlgilenenler. . .

erdenerabi
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
02/11/2009 :  06:28:20   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhabalar ;

Şahsi sebeplerimden dolayı bu siteye girmeyeli uzun zaman oldu.Tekrar aranıza geldiğim için mutluyum.Birkaç sefer bu konuya benzer konular açmıştım ve bazı arkadaşlarla iletişimim olmuştu.Fakat bir sonuca varamamıştık.Konuya dönecek olursak ;

Ailemizin Bayrampaşa Halinde dükkanı bulunmaktadır.Geçen sene patlayan ve halen devam eden krizden bizde nasibimizi aldık ve tepetaklak olduk.Ne alacağımızı alabildik ne vereceğimizi verebildik.Çok zorlu bir süreçten sonra biraz kendimizi toparlayabildik.Ama elimizde ne sermayemiz kaldı ne de bu işi yapma şevkimiz.Asıl önemlisi ise insanların güvenini sarstık.Bu insanlardan kastım bize mal veren köylüler,tüccarlar,müstahsiller...Çok şükür ki kimseye borcumuz yok bu anlamda ama insanların güvenini parayla satın alamazsınız.İşler aksi gitti mi herşey aksi gidiyor.

Bu sebeple konuya açıklık getirmek istiyorum.Biz yeni üreticilerle tanışmak istiyoruz.Bize mal temin edebilecek yahut elindeki malı gönderebilecek, devamlılığı olan insanlarla tanışmak istiyoruz. Tanışacak olan insanlar varsa ki - durumumu izah ettim- elindeki malın bedelini nakit olarak ödeme şansımız yoktur.15 gün-1 ay süre zarfında paranızı alırsınız.( Eğer ki İstanbul hali ile iş bağlantısı olan arkadaşlar varsa bilirler ki bu piyasada vadeler çok uzundur.) Malınızı ister bir fiyat üzerinden pazarlayabilirsiniz yahut isterseniz aramızda anlaşabileceğimiz bir komisyon oranı üzerinden sattırabilirsiniz.

Bizle ilgili referans almak isteyenlere naçizane olarak kendi sitemizi önerebilirim. www.ozkantarim.com

Saygılarımla...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ukrayna
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
02/11/2009 :  09:01:20  Alıntı
selamlar ukrayna ile ticaret yapmak isterseniz görüşelim. stil.koltuk@hotmail.com

Yerleşim : Ukrayna / Simferepol  |  Meslek : İmalat
mdkerim
Üye

Toplam 438 yazı
02/11/2009 :  10:05:56  Alıntı
Bizdede kağıtdan köşebent imalatı ve pazarlaması var ihracat yapan firmalara kasa köşe koruyucu olarak vermekteyiz.Bilginiz olsun.Bu Konuda detaylı fotograf ve ürünler için PAZAR YERİ GENEL PAZAR YERİNDE Kampet-galoş-kağıt Köşebent-minyatür Kasa
BAŞLIKLI YAZIMIZDA DETAYLARI GÖREBİLİRSİNİZ.iŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ.MİNİK DEV ÜRETİM VE PAZARLAMA EMAİL:mdkerim@gmail.com veya mdkerimg@hotmail.com K.gökbudak Cep Tel:0507-2824413-0506-6352315 ulaşabilirsiniz.Hayırlı işler diliyoruz.

Yerleşim : Türkiye / Antalya Minik Dev Üretim Ve Pazarlama  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.1 saniye.
17:08:21, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım