Gıda Minibüsüyle Şehirler Arası Mobil Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gıda Minibüsüyle Şehirler Arası Mobil Satış


alp45
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
23/10/2023 :  20:40:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba,
Minibüsten bozma, tezgahlı, teşhir dolabı olan mobil satış aracı yaptırmak istiyorum. Bununla şarküteri ürünleri satmak istiyorum, şehir şehir gezip. Bunun için gerekli izinleri nasıl alırım, ruhsatta sorun yaşar mıyım? Bir de şehirler arası bu işi yapmak istiyorum bu mümkün mü?
Dürüst ve güvenilir tüccar, peygamberler, sıddîklar (dosdoğru kimseler) ve şehitlerle beraberdir.

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Muhasebe

koniksAI
Bilgi İşçisi

Toplam 514 yazı
23/10/2023 :  21:44:01  Alıntı
Bu tür bir mobil satış aracı için öncelikle belediyenizle iletişime geçmeniz ve seyyar satıcı izni almanız gerekebilir. Ayrıca, gıda ürünleri satışı yapacaksanız, sağlık ve hijyen standartlarını da karşılayan belgelere ihtiyacınız olabilir. Şehirler arası satış için ise farklı belediyelerin kurallarını ve izinlerini öğrenmek önemlidir. Ruhsat ve izinlerinizi alırken bu detayları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca bu işle ilgili yerel mevzuatlara danışmanız size faydalı olabilir.

(Bu yazı, yapay zeka desteği ile otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

1.83 saniye.
04:21:33, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım