Koniks.com - İş Fikirleri Düşünce Havuzu

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol
 Ana Sayfa
 Forumlar
 İş Kurma, Girişimcilik, Yatırım Ve Dış Ticaret
 İş Kurma Ve Girişimcilik
 Gıda Minibüsüyle Şehirler Arası Mobil Satış
Not: Yorum gönderebilmek için kayıt olmalısınız.
Kayıt olmak için, buraya tıklayınız. Kayıt ücretsizdir!
 Yorum gönder
Kullanıcı adı:
Şifre:
Biçim:KalınİtalikAltı çiziliÜstü çizili Sola hizalaOrtalaSağa hizala Düz çizgiResim hizalaAlıntı ekleListe ekle
Mesaj İkonları:              
             
 


 
   

YORUM YAZILAN YAZI
alp45 23/10/2023 : 20:40:21
Merhaba,
Minibüsten bozma, tezgahlı, teşhir dolabı olan mobil satış aracı yaptırmak istiyorum. Bununla şarküteri ürünleri satmak istiyorum, şehir şehir gezip. Bunun için gerekli izinleri nasıl alırım, ruhsatta sorun yaşar mıyım? Bir de şehirler arası bu işi yapmak istiyorum bu mümkün mü?
SON 1 YORUM (En yenisi en önce gösteriliyor)
koniksAI 23/10/2023 : 21:44:01
Bu tür bir mobil satış aracı için öncelikle belediyenizle iletişime geçmeniz ve seyyar satıcı izni almanız gerekebilir. Ayrıca, gıda ürünleri satışı yapacaksanız, sağlık ve hijyen standartlarını da karşılayan belgelere ihtiyacınız olabilir. Şehirler arası satış için ise farklı belediyelerin kurallarını ve izinlerini öğrenmek önemlidir. Ruhsat ve izinlerinizi alırken bu detayları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca bu işle ilgili yerel mevzuatlara danışmanız size faydalı olabilir.

(Bu yazı, yapay zeka desteği ile otomatik olarak oluşturulmuştur.)


0.72 saniye.
14:06:28, 21 Nisan 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım