Hazır Dondurulmuş Patates İşi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hazır Dondurulmuş Patates İşi


adonis61
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
22/09/2020 :  12:31:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Şuan hali hazırda işleyen bir otel işletiyorum. Fakat monotonluktan sıkılıp, farklı sektöre geçiş yapmayı düşünüyorum. İnanınki hizmet sektörü insanı çok hızlı yaşlandırıyor. Aklımdaki iş kollarından bir taneside Hazır dondurulmuş dilim patates. bu iş hakkında bilgisi olan varmıdır ?
Ekim ayında 2-3 firma ile görüşmelerim olacak. Buradada bu işi araştıran illaki olmuştur.Fikir paylaşmak güzeldir. Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Hazır giyim
hrlshn
Üye

Toplam 200 yazı
24/09/2020 :  12:46:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dondurulmuş patates ile ilgili olarak arayabilirsiniz
0 553 963 43 35 hürol şahin

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.8 saniye.
01:09:56, 26 Ekim 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım