Ahşap Dekor Ürünleri, Minyatür Obje Ve Takılar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Ahşap Dekor Ürünleri, Minyatür Obje Ve Takılar


BMlauvei
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/07/2020 :  10:01:56   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


[img][img][img][img][img]Merhaba,
10 yıldır özel sektörde bir fabrikada çalışmaktayım. Özellikle ahşap ev dekor ürünleri , ahşap oyma takılar (kolye, küpe vs.), minyatür maketler (1/200-1/400 civarı ölçekte) süs olacak şekilde yapmak istiyorum. Yaptığım ve yapmayı planladığım ürünlerin ne yazık ki (işçiliğin çok olmasından dolayı) Türkiye de iyi fiyatlara satılması mümkün değil. Şu an için evde bir odanın köşesinde hobi olarak bu işleri yapıyorum.Dükkan da tutabilirim. Özellikle avrupa ülkelerine satış konusunda nasıl ilerlemem gerekiyor. Etsy konusunu araştırdım özellikle paypal ın olmaması satış konusunu bayağı olumsuz etkiliyormuş. Nasıl ilerleyebilirim? Benim yaptığım ürünlerden bazılarının fotolarını aşağıya ekledim (Yüzlerce tasarımım var) Teşekkürler.

[Ördekli Saat][/https://ibb.co/PQxBmF1]
[Kahve Sunum][/https://ibb.co/PNyPhs4]
[3lü Duvar Pano][/https://ibb.co/VWc8zNw]
[Duvar Pano][/https://ibb.co/FB1y9BF]
[Bade][/https://ibb.co/tmrJ36t]
[Kedi][/https://ibb.co/ggQ62Sp]
[Dişli Saat][/https://ibb.co/mRDrXMx]
[Dalgalı Saat][/https://ibb.co/N1ZGjc9]
[Anahtarlık][/https://ibb.co/rQWL4fs]
[Deniz Feneri][/https://ibb.co/ggqHr8r]
[Fincan Maket][/https://ibb.co/Qv4VmnQ]
[Baraka Maket][/https://ibb.co/K9jFSvb]

AE

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer

1.02 saniye.
02:41:17, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım